Back To Top
Son dakika! Koray Aydın'ın gafına MHP'den ilk yorum: Kimi yuhaladıklarını anlamadık

Son dakika! Koray Aydın'ın gafına MHP'den ilk yorum: Kimi yuhaladıklarını anlamadık

 - Son Güncelleme: 29.07.2018 Pazar 16:32
Son dakika! Koray Aydın\'ın gafına MHP\'den ilk yorum: Kimi yuhaladıklarını anlamadık
- A +

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın dün yaptığı "Liderimiz Devlet Bahçeli" gafına ilişkin olarak açıklamalarda bulundu. Yalçın, "Aydın'ı yuhalayanlar liderimizi mi, Koray Aydın'ı mı yuhaladı?" dedi.

Semih Yalçın, dün İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in görevini döneceğini söylemek isteyen Aydın'ın yanlışlıkla "Liderimiz Devlet Bahçeli" demesine tepki gösterdi.

Yalçın, "Yuhalayanlar liderimizi mi Aydın'ı mı yuhaladı? İçeride kumpas mı kuruldu? Açıklasınlar" ifadesini kullandı. 

Yalçın, şunları söyledi:

"Soru şudur: Oradaki kitle kimi yuhaladı? MHP lideri Bahçeli'yi mi yoksa Koray Aydın'ın gafını mı? Bu soruların cevabı verilmelidir. İçerideki görüşmeden üç kişi dışarı çıkıyor. Sonra Koray Aydın, ‘Devlet Bahçeli' gafını yapıyor. Ardından gülüşmeler başlıyor ve 50-60 kişilik bir grup yuh çekiyor. Bu gaf karşısında iştahla gülen isimlerin konuya açıklık getirmesi gerekmektedir. İçeride böyle bir kumpas kurulmuş olabilir mi? Bunu da sorularımıza ekliyoruz."

 

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN