THY personel alımı başvuru sayfası açıldı! Yüksek maaşlı iş fırsatı, KPSS şartı aranmıyor

THY personel alımı başvuru sayfası açıldı! Yüksek maaşlı iş fırsatı, KPSS şartı aranmıyor

THY iş ilanı kariyer.thy.com web sayfasında yayınlandı. Büyüyen filosunda oluşan personel açığını kapatmak isteyen THY, işe alım gerçekleştiriyor. THY personel alımı başvuru şartları ve son başvuru tarihi de ilan edildi. İşte, THY personel alımı başvuru sayfası...

Türk Hava Yolları (THY), 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından afetzedelere yönelik başlattığı istihdam ilanını duyurdu.

THY'nin kariyer.thy.com internet sitesinde yayınlanan ilanda, şirketin Türkiye'nin yaşadığı büyük felaketin ardından her bir vatandaşın acısını derinden hissettiği belirtildi.

thy-is-ilani.jpg

THY PESONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Depremlerden etkilenen vatandaşlara tam zamanlı çalışma fırsatı sunan afetzede ilanına başvurulduğu takdirde THY ailesinin bir parçası olunabileceği aktarılarak, ilanın şartları şu şekilde sıralandı:

* Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan
* Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan
* 1 Ocak 1985 ve sonrasında doğanlar
* En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelere bağlı lisans bölümlerinden mezun olan (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylardan YÖK denklik belgesi istenecek)
* Lisans eğitimlerine devam eden adayların Temmuz 2023 tarihine kadar mezuniyetlerini belgeleyebilecek olanlar
* İyi derecede İngilizce bilenler
* Daha önce THY AO veya diğer kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmamış olanlar
* Daha önce THY AO veya THY AO'nun iştirak şirketlerinden fesih yoluyla ayrılmamış olanlar

THY PESONEL ALIMI BAŞVURU TARİHİ SON GÜN NE ZAMAN?

İlana, 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanunu'na göre depremlerden etkilenen iller olarak kabul edilen Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ'da kendisi ve/veya 1. dereceden yakını (anne, baba, kardeş eş ya da çocuk) 'afetzede' olarak değerlendirilen adaylar başvuru yapabilecek.

Başvurular, 24 Nisan 2023 Pazartesi günü saat 23.55'e kadar alınacak.

İlan ve başvurulabilecek pozisyonlarla ilgili detaylı bilgiye careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar adresinden ulaşılabilir.

THY PERSONEL ALIMI BAŞVURU SAYFASI

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN