Back To Top

Diğer Hakkari Haberleri

AK Parti’li milletvekilleri kanaat önderleri ile bir araya geldi
AK Parti’li milletvekilleri kanaat önderleri ile bir araya geldi AK Parti’li milletvekilleri Hakkari’de kanaat önderleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile yemekte bir araya geldi.
Çukurca’da karne heyecanı
Çukurca’da karne heyecanı Hakkari’nin Çukurca ilçesinde eğitim öğretim gören öğrenciler, karnelerini alarak 15 günlük tatile girdiler.
Dağlıca’da karne heyecanı
Dağlıca’da karne heyecanı Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Dağlıca köyündeki öğrenciler karnelerini alarak, okul müdürüyle kızak keyfi yaptılar.
Hakkari’de ‘İl Koordinasyon Kurulu’ toplantısı
Hakkari’de ‘İl Koordinasyon Kurulu’ toplantısı Hakkari Valisi İdris Akbıyık başkanlığında 2019 yılı 1.
Hakkari’de 31 alan ‘özel güvenlik bölgesi’ ilan edildi
Hakkari’de 31 alan ‘özel güvenlik bölgesi’ ilan edildi Hakkari il merkezi ile Çukurca, Şemdinli, Yüksekova ve Derecik ilçeleri sınırlarında bulunan 31 alan, ‘özel güvenlik bölgesi’ ilan edildi.
Gri kategorideki terörist yakalandı
Gri kategorideki terörist yakalandı Hakkari İl Jandarma Komutanlığı görevlilerince yapılan operasyon sonucu gri kategorideki bir terörist yakalandı.
Yüksekova’da karne heyecanı
Yüksekova’da karne heyecanı Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde eğitim öğretim gören 30 bin 440 öğrenci, karnelerini aldı.
Takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencilere bedava tıraş
Takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencilere bedava tıraş Hakkari’de 10 yıldır erkek kuaförlüğü yapan Harun ve Reşit Kaya kardeşler, karne gününde takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencileri bedava tıraş etti.
Hakkari’de 70 bin 674 öğrenci karne heyecanı yaşadı
Hakkari’de 70 bin 674 öğrenci karne heyecanı yaşadı HAKKARİ (İHA) – Hakkari’de 70 bin 674 öğrenci karne heyecanı yaşadı.
Çukurca esnafından 5 metrelik kardan adam
Çukurca esnafından 5 metrelik kardan adam Hakkari’nin Çukurca ilçesindeki bazı esnaflar, 5 metrelik kardan adam yaptılar.
Tipiye yakalan vatandaşlar kurtardı
Tipiye yakalan vatandaşlar kurtardı Hakkari’nin Şemdinli ve Derecik ilçesi yolunda yaşanan yoğun tipiden dolayı mahsur kalan araçların imdadına ekipler yetişti.
Reng-i Hakkari’de öğretmenlere özel program
Reng-i Hakkari’de öğretmenlere özel program Hakkari Valiliği, Hakkari Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde, öğretmenlere yönelik düzenlenen program büyük ilgi gördü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN