Back To Top

Diğer Hakkari Haberleri

Hakkari il genelinde yasaklama kararı
Hakkari il genelinde yasaklama kararı Hakkari Valiliği il genelinde muhtemel toplumsal olayların önlenmesi, provokatif eylemlerin engellenmesi, farklı kesimler arasında çatışma çıkmasının önüne geçilmesi....
Hakkari’de şehitlere uğurlama töreni
Hakkari’de şehitlere uğurlama töreni Hakkari’nin Çukurca ilçesi sınır hattında bulunan askeri üs bölgesine bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan hain saldırıda şehit olan piyade sözleşmeli erler için....
Hakkari’de 43. turizm haftası kutlaması
Hakkari’de 43. turizm haftası kutlaması Hakkâri’de 43.
Hakkari Valiliği: \
Hakkari Valiliği: "4 kahraman askerimiz şehit olmuş, 6 kahraman askerimiz yaralanmıştır" Hakkari Valiliği, Çukurca kırsalında 4 askerin şehit olduğunu, 6 askerin yaralandığını bildirdi.
Hakkari Valisi Akbıyık, yaralı askerleri ziyaret etti
Hakkari Valisi Akbıyık, yaralı askerleri ziyaret etti Hakkari Valisi İdris Akbıyık, beraberindekiler ile birlikte yaralı askerleri ziyaret etti.
Yüksekovalı çiftçiye 10 bin fidan dağıtıldı
Yüksekovalı çiftçiye 10 bin fidan dağıtıldı Hakkari Yüksekova ilçesinde her yıl olduğu gibi bu yılda Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından ilçede çiftçilik yapan vatandaşlara 10 bin fidan dağıtılması başlandı.
İran sınırının sıfır noktasında başarılı olan başkana tebrik ziyareti
İran sınırının sıfır noktasında başarılı olan başkana tebrik ziyareti Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı İran sınırında bulunan Esendere Beldesinde büyük bir başarı göstererek seçilen Ak Partili Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu’ya,....
Kurtlar ağıla girdi 79 koyunu telef etti
Kurtlar ağıla girdi 79 koyunu telef etti Hakkari’nin Kaymaklı köyüne bağlı Sütlüce mezrasına inen kurt sürüsü girdikleri ağılda 79 koyunu telef etti, 8 koyunu da yaraladı.
Yüksekova’da mühimmat ele geçirildi
Yüksekova’da mühimmat ele geçirildi Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde icra edilen arama tarama faaliyeti neticesinde mühimmat ele geçirildi.
Vali Akbıyık’tan Berat Kandili mesajı
Vali Akbıyık’tan Berat Kandili mesajı Hakkari Valisi İdris Akbıyık, Beraat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Turizm sektörü temsilcilerinden Vali Akbıyık’a ziyaret
Turizm sektörü temsilcilerinden Vali Akbıyık’a ziyaret Hakkâri İl Kültür ve Turizm Müdürü İdris Ağacanoğlu ve turizm sektör temsilcileri, 43.
Hakkari Belediyesinde izinler kaldırıldı, görev değişikliği başladı
Hakkari Belediyesinde izinler kaldırıldı, görev değişikliği başladı HAKKARİ (İHA) – HDP’li Hakkari Belediye Başkanı Cihan Karaman, mazbatasını alır almaz tüm personeller için izinleri kaldırırken, bazılarının ise görev yerlerini....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN