Aleyna Tilki'nin Annesinden İfşa! İğrenç Mesajlar Ortaya Çıktı: Kızını İtin Köpeğin...

Aleyna Tilki'nin Annesinden İfşa! İğrenç Mesajlar Ortaya Çıktı: Kızını İtin Köpeğin...

22 yaşındaki başarılı şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Hava Öztel son dönemlerde magazin gündeminden düşmezken, yayınladığı bazı mesajlarla magazin gündemine yine bomba gibi düştü. Kızı hakkında kötü ithamlarda bulunan bir takipçisini ifşa eden anne Öztel açtı ağzını yumdu gözünü.

Son dönemlerde kızı Aleyna Tilki kadar annesi de gündemden düşmüyor. Kızı gibi sana camiasına açılan Hava Öztel, şarkıcılığa soyundu. Genç ve bakımlı halleri ile kendinden söz ettiren Hava Öztel, bir takipçisinin DM'den gönderdiği kötü mesajları sosyal medya hesabından ifşa. Kızı üzerinden anneye hakaret eden kişiye Hava Öztel, adeta ateş püskürdü. İşte ifşa olan o mesajlar.

aleynatilki.jpg

16 YAŞINDA BARLARDA SAHNE ALIYORDU

Her yaptığı ile magazin gündeminden düşmeye Aleyna Tilki, şarkıcıları ve klipleri kadar verdiği pozlarla da magazini sürekli meşgul etmeye devam ediyor. En sonra Artvin'de verdiği konser sonrasında Rize'ye gidip atış videosu çeken Aleyna Tilki, taytı ve kara lastikleriyle kendinden söz ettirmişti. Beğeni kadar ağır eleştiriler de alan Aleyna Tilki'nin ünlü olma yolunda kendisine karşı yapılan hakaretler de hala güncelliğini koruyor. 17 yaşında sahnelere çıkan Aleyna Tilki o dönemlerde çok eleştiri alırken, şu an 22 yaşında olmasına rağmen hala bu eleştiriler devam ediyor.

1451289.jpg

HAVA ÖZTEL'E ALEYNA TİLKİ ÜZERİNDEN AĞIR MESAJ

Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Aleyna Tilki her fırsatta anne ve babasıyla fotoğraflar çekilirken annesinin güzelliği ve verdiği pozlarda kızı kadar konuşulmaya başlandı. En son hayranı olduğu usta sanatçı Selda Bağcan ile aynı sahneyi paylaşa Aleyna Tilki, ünlü ünsüz çoğu insanın yersiz eleştirilerinin hedefi olmuştu. İç çamaşırı paylaşımlarıyla da gündemden düşmeyen Tilki, kendisine gelen eleştirilere karşı ağır bir yorumda bulunarak sözde muhafazaları topa tutmuştu. Tilki, bununla da yetinmeyip kendisini eleştirenlerle iç çamaşırı partisi verme teklifinde bulunmuştu.

hava.jpg

"KIZINI İTİN KÖPEĞİN ÖNÜNE ATTIN"

Aleyna Tilki'nin kendisi kadar annesi kadar annesi Hava Öztel'de son zamanlarda eleştirilere maruz kalıyor. Bir takipçisi Öztel'de sosyal medya üzerinden ağır eleştiriler de bulundu. Öztel ise o mesajları ifşa etti. Aleyna Tilki üzerinden para kazandıklarını belirten o takipçi, "Kızını itin köpeğin önüne attın. 16 yaşında boy gösterdi bu kız barlarda" yorumunda bulundu.

alyena.jpg

"SEN KİMSİN ANALIĞIMI SORGULYORSUN?"

Öztel ise kendisine gele bu ağır eleştir karşısında sessiz kalmayım, mesajları ifşa etti. Mesajları sosyal medya hesabından yayınlayan Öztel, "Sen kimsin benim analığı sorguluyorsun?" diyerek "Halka şarkı söylüyor ite köpeğe değil terbiyesiz kadın sen kimsin benim analığımı sorguluyorsun? Haddini bil bilmezsen bildiririm." diye cevap verdi.

İŞTE O MESAJLAR

mesajlarifsa.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN