Altın ve gümüşle ilgili flaş tahmin! Maaşını çeken soluğu kuyumcudan alacak: Bakın o tarihte kaç TL olacakmış!

Altın ve gümüşle ilgili flaş tahmin! Maaşını çeken soluğu kuyumcudan alacak: Bakın o tarihte kaç TL olacakmış!

Altın fiyatındaki artışla ilgili olarak altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş'ten yeni tahminler gelmeye devam ediyor. Doğru tahminleri ile tanınan uzman isim, özellikle yaz ayları için rekor seviyeleri açıkladı. Yazın altın ve gümüş fiyatlarında durum neleri gösterecek? Sorusunun cevabı ise merak konusu oldu. Daha fazla detaya haberimizden göz atabilirsiniz...

Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarındaki yükselişi anlattı. Altın tahminleriyle tanınan bir uzman isim yeni tahminlerini açıkladı. İslam Memiş, yaz aylarına özel tahminlerde bulunarak rekor seviyeyi açıkladı. Gümüş rekor beklentilerini de yükseltti. Peki altın ve gümüş fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

MEMİŞ GÜMÜŞ VE ALTIN FİYATLARI İLE İLİGLİ TAHMİNİNİ AÇIKLADI

Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiss'in açıklamaları yatırımcılar arasında hareketlilik yarattı. Memiş, gram altın tahminlerini yatırımcıların merakla beklediği açıklamalarla izleyicilerle paylaştı. Gram gümüş, ONS gümüş, gram altın ve ONS altın tahminlerini paylaşan uzman, kritik noktalara parmak bastı.

islam memiş

Merkez bankalarının beklenen faiz kararları beklendiği gibi gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta altın fiyatlarının oldukça hareketli olduğunu hatırlatan İslam Memiş, ONS altın fiyatının 2000 TL'nin üzerine çıkmasını teknik olarak 1.960 seviyesinde düşüş ve 2.010 seviyesinde yükselişin takip ettiğinin altını çizdi.

Agresif yükselişler sonrasında karlı satışların gelebileceğini kaydetti. Gösterilen fiyatların geçerli olmadığını iddia eden bilirkişi, altının gram fiyatının 1240 TL baz alındığını söyledi. Son 1-2 haftada kar satışlarında iyileşme öngören Memiş, 1220 TL'den 1233 TL'ye yükselen gram altın fiyatı için tarih ve rekor tahminlerini de paylaştı.

ALTIN FİYATLARINDA REKOR TAHMİN

Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş, konuk olduğu TV programında altının fiyatlarındaki yükselişle ilgili kapsamlı değerlendirme yaptı. Yaz ayları için tahminlerde bulunan ünlü ekonomist İslam Memiş, maksimum ve rekor seviyeleri açıkladı.

Kar satışında 1-2 hafta içinde altın fiyatında düşüş olduğunu iddia eden sektörün tanınmış ismi, altın fiyatlarının yaz aylarında 1450 TL ve 1550 TL seviyelerinde olduğunu tahmin ediyor.

GÜMÜŞ FİYATLARINDA REOR TAHMİN

Altın gram tahminleriyle dikkat çeken Memiş, gümüş gram fiyatları ve ONS gümüş fiyatları için de tahminlerde bulundu. Gümüşün gramı 20 lira olan uzman, ONS gümüş fiyatının 40 dolar civarına çıkabileceğini söyledi.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN