Burak Özçivit'in Fahriye Evcen'e hediyesi ağızları açık bıraktı! Milyonluk armağan ilk kez görüntülendi

Burak Özçivit'in Fahriye Evcen'e hediyesi ağızları açık bıraktı! Milyonluk armağan ilk kez görüntülendi

İkinci kez anne ve baba olma sevinci yaşayan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti, Etiler'de objektiflere takıldı. Burak Özçivit'in eşine yeni yaş günü için aldığı hediyeyi görenler adeta küçük dilini yuttu. İşte, Fahriye Evcen'in milyonluk hediyesi...

2017 yılında nikah masasına oturan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, 2019 yılında 'Karan'ı, 2023 yılında da 'Kerem'i kucaklarına aldı. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan ikili, önceki gün alışveriş yaparken görüntülendi.

fahriye-evcen-burak-ozcivit-ne-zaman-evlendi.jpeg

"KEREM ABİSİNE BENZİYOR"

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez baba olan Burak Özçivit, "Karan, kardeşine alıştı mı? Şimdiden bir abilik duygusu geldi mi kendisine?" sorusuna, "Beklediğimizden daha iyi oldu. İlk günden itibaren alıştı" yanıtını verdi.

Fahriye Evcen ise, "Zaman zaman daha da algılar diye düşünüyoruz abilik duygusunu" dedi. Oğulları Kerem'in kime benzediğine dair sorulara ise, "Kerem abisine benziyor" dedi.

burak-ozcivit-fahriye-evcene-ne-hediye-aldi.jpg

SETLERE GERİ DÖNECEK

Fahriye Evcen, projeleri hakkında, "Fazla bir ara vermek istemiyorum. Olmasını planlıyorum yakın zamanda" diye konuştu.

Yaşanan deprem sonrası sosyal medyada yardım çağrılarında bulunan çift bu konu hakkında ise, "Çok zor bir süreç. Çok da söylenecek bir şey yok. Hala bu durumun acısını yaşıyoruz. Zor gibi atlatmak" ifadelerin kullandı.

Burak Özçivit'in, ikinci doğum sonrası Fahriye Evcen'e hediye ettiği yeni arabası ise ilk kez görüntülendi.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN