'Dursana lan köpeği seveceğim' diyerek öyle bir şey yaptı ki! Ünlü sanatçıya sokak ortasında şok!

'Dursana lan köpeği seveceğim' diyerek öyle bir şey yaptı ki! Ünlü sanatçıya sokak ortasında şok!

Köpeğini gezdirdiği sırada saldırıya uğrayan ünlü sanatçı, soluğu karakolda aldı. Bir anda ne olduğunu anlayamadan darp edilen ünlü isim, yaşadıklarını anlattı. İşte detaylar...

'Spiderman' ve 'Deadpool' süper kahramanları seslendiren dublaj sanatçısı ve oyuncu Harun Can, köpeğini gezdirirken tanımadığı bir adam tarafından saldırıya maruz kaldığını açıkladı. Köpeğini sevmek isteyen kişiye izin vermediği için darp edildiğini belirten oyuncu, saldırgandan şikayetçi oldu.

Sabah'ta yer alan habere göre, kulağında kulaklıkla köpeğini gezdiren Harun Can, bir erkeğin kendisini takip ettiğini fark etti. Yaklaşık 20 metre boyunca takip edilen Can'ın önünü Ali T., kesti. Kulaklığını çıkararak, "Bir şey mi dediniz, duymadım" dedi.

harun-canin-seslendirdigi-karakterler.jpg
Harun Can

TOKAT VE YUMRUK ATTI

Bunun üzerine Ali T., "Dursana lan köpeği seveceğim" dedi. Köpeğinin yabancı insanlardan hoşlanmadığını söyleyerek uzaklaşmaya çalışan Harun Can, tokat ve yumrukla saldırıya maruz bırakıldı.

Kıyafetlerinin yırtıldığını belirten Harun Can, vakit kaybetmeden polis merkezine giderek şikayette bulundu. Harun Can'ın şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı.

harun-canin-kopekleri.jpg

SALDIRI İDDİASINI REDDETTİ

Saldırgan olduğu öne sürülen Ali T., Emniyet'e verdiği ifadesinde, "Köpeğini gezdiriyordu. Köpeklerden korkuyorum, karşı karşıya geldiğimizde köpeği bana doğru yöneldi. Sahibine yönelik 'Lütfen köpeği çeker misiniz?' dedim. Ancak o bana, 'Nasıl konuşuyorsun lan sen?" dedi. Sonrasında aramızda arbede çıktı" diyerek suçlamaları reddetti.

harun-can-saldiri.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN