Her şey yoluna giriyor! Koç, boğa, aslan, başak, terazi ve akrep, yay ve oğlaklar... İşte 25 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Her şey yoluna giriyor! Koç, boğa, aslan, başak, terazi ve akrep, yay ve oğlaklar... İşte 25 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Mevcut pozisyonunuzu özenle kullanırsanız, bir sorumluluğu yerine getirebilir ve önemli bir katkıda bulunabilirsiniz. Nasıl algılanacağınızı kafaya takmayın. Sadece doğru olduğunu bildiğiniz şeyi yapın, her şey yoluna girecektir.

25 EYLÜL 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Bir süredir yaşadığınız duygusal acının, her ilişkinin ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyor olabilirsiniz. Her ilişkide endişeli ve mutsuz anlar olsa da, bu ilişkinin ana unsuru olamaz. Şu anda size çok fazla sorun ve kargaşa getiren bir ilişkiye dalmış olabilirsiniz. Her halükarda devam etmek zorunda olduğunuzu düşünebilirsiniz ama öyle değil.

Dinamiği değiştirmeye çalışmak ya da uzaklaşmak hakkınız. Nasıl hissettiğinizi ifade edin. İşleri tersine çevirmeye çalışın. Ama yapamıyorsanız, sonsuz acı çekmeyi kabul etmeyin. Mutluluk sizin hakkınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Arzu ettiğiniz harika bir şeyin sizin için gerçekleşmemesinin asıl nedeni, bunun gerçekleşebileceğine gerçekten inanmamanız. Bir umudunuzu korkuyla besleyerek, aslında kendinizle istediğiniz şey arasında bir bariyer oluşturuyorsunuz. Bunun mümkün olmadığını düşünerek onu imkansız hale getiriyorsunuz.

Ancak bunun tam tersi de olabilir. Bu sizin için gerçekleşmeyeceğinden korktuğunuz kadar büyük ve önemli bir umut olsa da, bunun yerine onu olması gereken bir şey gibi kabul etmeniz gerekir. Bu güç sizde var!

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Şu anda muhtemelen sarılmaya ihtiyacınız var. Belki de sadece sırtınızın sıvazlanmasına, cesaret ve ilham verici sözlere ve iyi güçlerin galip geleceği ümidine ihtiyacınız var. Şu anda şu veya bu nedenle kendinizi dayanaksız hissediyor olabilirsiniz. Ancak yalnız değilsiniz.

Siz bu büyük dünyanın önemli bir parçasısınız. Ancak pozitif olmalısınız ve güzel şeylerin olmasına olanak sağlamak için ortaya çıkmalısınız. Bugün kendinize ne kadar önemli olduğunuzu hatırlatın.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Kişisel hayatınızdan birinin, belki de bir aile üyesinin, size verdiği acıyı anlamasını gerçekten istiyorsunuz. O kişinin neyi yanlış yaptığını bilmesini istiyorsunuz çünkü sizi gerçekten anladığına inanmıyorsunuz.

Siz son derece hassas ve duygusalsınız. Kimseye böyle bir acı yaşatmazsınız. Ancak, bu sizin kontrol edebileceğiniz bir şey değil. Mutluluğunuz bunun gerçekleşmesine bağlı olamaz. Zamanınızı bunu düşünerek boşa harcamayın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Şu anda kendinize kızgın olabilirsiniz. Ortaya çıktığı sırada üzerine düşmediğiniz bir sorun yaşanmış olabilir ve şimdi çözülemez görünüyor. Ancak geçmişte yapmadığınız bir şey için kendinizi hırpalamak sizi hiçbir yere götürmeyecektir. Eğer gerçekten çözülemezse, o zaman elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı kabul edin.

Şu anda hiçbir şeyi değiştiremeseniz bile, hayatınızın başka bir yerinde olumlu bir değişiklik yapabilirsiniz. Olumlu ve üretken bir şeyler yapmak istiyorsanız, değiştiremeyeceğiniz bir şey için kendinizi hırpalamak yerine değiştirebileceğiniz şeylere yönelin.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Çok fazla yetkiye sahip ama bilgeliği olmayan bir kişi çok tehlikeli olabilir. Şu anda böyle birinin sorumlu olduğu bir girişimde yer alıyorsanız, bu konuda ne yapabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Ancak bunu değiştirmek için hiçbir şey yapamasanız bile, kendinizi ve kendi çıkarlarınızı korumak için adımlar atabilirsiniz ve atmalısınız.

Birinin üzerine gitmeniz ya da kendinizi bu durumdan tamamen kurtarmanız gerekebilir, ancak kendinizi koruyabilirsiniz ve korumalısınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün yeni bir şeyler yapmaya teşvik ediliyorsunuz. Manzara değişikliğine ya da peşinden gideceğiniz ilginç bir şeye ihtiyacınız olabilir. Bir keşif yoluna çıkmak ruh halinizi aydınlatabilir, doğal merakınızı canlandırabilir, sizi heyecanlandırıp hayata ilgi duymanızı sağlayarak yeniden umutlu hissetmenize vesile olabilir.

Hepimizin buna ihtiyacı var ve şu anda bu tür bir yolculuğa veya maceraya ekstra ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Bugün zihninizin dağılmasına izin verin. Bir ya da iki fanteziye ciddi anlamda ihtiyacınız var. Dahası, aklınıza gelen fikirlerden şüphe etmeyin ya da sorgulamayın ve zihninizin gittiği yerleri sınırlamayın. Harika bir şey hayal edebiliyorsanız, kendinizden şüphe etmediğiniz veya neyin mümkün olduğunu sorgulamadığınız sürece, hayal ettiğiniz şeyi gerçekleştirmeniz çok olasıdır.

Elbette gerçekçi olun, ancak kendinize kısıtlamalar getirmeyin. Fantastik bir maceraya atılmak ve bir hayali gerçeğe dönüştürmek için mükemmel bir zaman.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Hayatınızdaki biri kendini kaybetmiş gibi görünebilir. O kişinin yaptıkları ya da inandıkları bir şey o kadar uçuk görünüyor ki, bunun mümkün olabileceğini düşündüğünü hayal etmek bile zor.

Ancak belki de daha büyük, daha cüretkar olasılıkları hayal etmeye fırsat vermeden güvenli bir bölgede yaşamaya o kadar alışmışsınızdır ki, hayal gücünüzün etrafına bir duvar örmüşsünüzdür. Sevdiğiniz kişiyi neşelendirmeye çalışın. Onu cesaretlendirmeye çalışın. Bu süreçte, gardınızı indirebilir ve yeniden hayal kurmaya başlayabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Denizde bir teknede olsaydınız, bir çapanız olduğunu bilmek rahatlatıcı olurdu. Bir süreliğine durmanız gerektiğinde veya daha derin sulara sürüklenmek istemediğinizde, çapanızı indirebilir ve bir süre rahatlayabilirdiniz.

Şu anda kendinizi bir şeye kaptırmış durumdasınız ve bir durup düşünme ihtiyacı hissetmiyorsunuz. Ama bir çeşit çapanız var. Bir süreliğine durabilir ve yönünüzü bulabilirsiniz. Gerçekten de tek yapmanız gereken bu. Yeni bir işe giriştiğinizde, bazen nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı değerlendirmek için basit bir mola ihtiyacınız olan tek şeydir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Birinin size gerçeğin yalnızca duymak istediğinizi düşündüğü kısımlarını anlattığından şüphelenebilirsiniz. Size söylediği şeylerin daha fazlası olduğuna inanabilirsiniz, ancak sizi kendisiyle aynı çizgiye gelmeye ikna etmek için geri çekiliyor olabilir.

Bu paranoya değil, ciddiye almanız gereken bir şey. Yanılıyor olsanız bile, hissettiklerinizi araştırmadığınız sürece bilemezsiniz. Birinin sizi algılama şeklinin gerçeğe ulaşmanızı engellemesine izin vermemek önemlidir. Meselenin etrafından dolanmak zorunda değilsiniz. Bilmeniz gerekenleri öğrenin.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Şu anda kullanmadığınız bir yetkiye sahip olabilirsiniz. Belki de kimseyi itip kakıyormuş gibi hissetmek istemiyorsunuz. Belki de kimsenin sizi otoriter biri olarak görmesini istemiyorsunuz. Kesinlikle kimsenin duygularını incitmek istemiyorsunuz. Ancak mevcut otorite rolünüzü zarafet ve nezaketle üstlenebilir ve olumsuz düşüncelere kapılmadan doğru olanı yapabilirsiniz.

Mevcut pozisyonunuzu özenle kullanırsanız, bir sorumluluğu yerine getirebilir ve önemli bir katkıda bulunabilirsiniz. Nasıl algılanacağınızı kafaya takmayın. Sadece doğru olduğunu bildiğiniz şeyi yapın, her şey yoluna girecektir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN