Kuruluş Osman İsmihan Sultan kimdir, gerçek adı ne? Deniz Barut biyografisi ve rol aldığı yapımlar

Kuruluş Osman İsmihan Sultan kimdir, gerçek adı ne? Deniz Barut biyografisi ve rol aldığı yapımlar

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. 4. sezonu ile ekrana dönüş yapan dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda değişiklik yaşanırken kadroya dahil olan isim merak edildi. İsmihan Sultan karakterine Deniz Barut hayat verecek. İşte Kuruluş Osman İsmihan Sultan hakkında merak edilen tüm detaylar

Atv'nin en sevilen dizileri arasında yer Kuruluş Osman’da oyuncu değişiklikleri yaşanmaya devam ediyor. Şimdiye kadar dizinin kadrosuna pek çok ünlü isim dahil olurken bu kez de İsmihan karakteri ile ekrana gelecek olan Deniz Barut merak ediliyor.İşte Kuruluş Osman İsmihan Sultan hakkında merak edilen tüm detaylar…

İSMİHAN HATUN'UN GERÇEK İSMİ NEDİR?

Birsen Altuntaş'ın haberi doğrultusunda Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna Deniz Barut’un dahil olacağı ifade edildi. 105 bölümden sonra ekranlarda yer alacak olan Deniz Barut’un İsmihan Sultan’ı canlandıracağı söylendi.

Kuruluş Osman İsmihan hatun

DENİZ BARUT KİMDİR?

1983 yılının Mart ayında Denizli'de dünyaya gelen Deniz Barut, 19 Mart doğumludur. İzmir Ege Üniversitesi'nde Spor Akademisi’nden mezun olan deniz Barut 1997 yılında ise Elite Model Look güzellik yarışmasına katıldı. Yarışmada ikinci olan güzel oyuncu Kaybolan Yıllar dizisi ile dizi film sektörüne giriş yaptı.Birçok yapımda yer alan Deniz Barut, Lale Devri, Kara Para Aşk ve Anneler ile Kızları dizilerinde ekrana geldi.

2005 yılında yönetmen Şafak Bakkalbaşıoğlu ile dünya evine giren Deniz Barut 12 oğlu bulunmaktadır.

Deniz Barut

KURULUŞ OSMAN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda pek çok ünlü isim yer alırken şimdiye kadar bir çok oyuncu değişikliği de yaşandı. Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekildedir:

Burak Özçivit(Osman Bey)

Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun),

Seda Yıldız (Edebalı),

Hakan Yılmaz (Kantekuzenos),

Özge Törer (Bala Hatun),

Rüzgar Aksoy (Turgut Bey),

Çağrı Şensoy (Cerkutay),

Yiğit Uçan (Boran),

Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey),

Nihat Altınkaya (Olof),

İpek Karapınar (Frigg),

Emin Gürsoy (Kumral Abdal)

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN