Resimde farklı bir elbise var! Sadece şahin gözlü insanlar 12 saniyede bulabiliyor! Yapabilir misin?

Resimde farklı bir elbise var! Sadece şahin gözlü insanlar 12 saniyede bulabiliyor! Yapabilir misin?

Çizgiler ve kareler hakkında bilginiz var mı? Evet, o zaman bu süper karmaşık zeka oyununu çözün. Ayrıca, bu zorluk bilişsel becerilerinizi ve görsel keskinliğinizi test edecek. Zamanınız başlıyor.

Bu zeka oyunu, matematik formülleri ve mantık yerine yaratıcılık ve gözlem gücü gibi becerilerinizi test edecek. Ve sonuç olarak beyin hücreleri arasındaki bağlantıyı güçlendirecek, zihinsel çevikliği artıracak ve kısa süreli hafıza problemlerine yardımcı olacaktır. Bu kadar açıklama yaptığımıza göre, mücadeleye geri dönersek, resimdeki farklı elbiseyi bulun.

kapak-001.jpg

RESİMDEKİ FARKLI ELBİSEYİ BULABİLİR MİSİN?

Yukarıdaki resimde 12 sütun ve 3 sıraya bölünmüş toplam 36 elbise gösterilmektedir. Ve senin görevin katalogda gizlenmiş farklı elbiseyi bulmak. Şimdi görüntüyü bölümlere ayırın, hiçbir ipucunu kaçırmamak için hepsini gözden geçirin ve bu zihinsel egzersizi tamamlamak için mantıksal akıl yürütme, gözlem gücü ve diğer yetenekler gibi becerileri kullanın.

Zeka oyunları alışılmadık bir düşünme biçimi gerektirir, ancak bazen mükemmel bir yaratıcı yaklaşım ve mantıksal akıl yürütme de içerir. Yukarıdaki görüntünün aksine, resimde gizli olan tuhaf elbiseyi bulmak için niteliksel keskinliğinizi ve bilişsel becerilerinizi kullanmanız gerekir. Cidden, zahmetsiz, yapmanız gereken tek şey beyin gücünüzü zorlamak ve tüm ipuçlarına odaklanmak.

FARKLI ELBİSEYİ BULDUN MU?

Bir beyin jimnastiği, yaratıcı ve mantıklı düşünmeyi gerektiren bir bilmecedir. Düşünme ve karar verme kapasiteniz böylece her girişimde gelişecektir. Zeka oyunu ayrıca daha büyük sorunları çözmeye ve eleştirel sezgiler geliştirmeye yardımcı olur. Unutmayın, amacınız resimde gizli olan farklı elbiseyi bulmak. Kolay değil mi? Ancak sadece 12 saniyeniz var.

ZEKA BULMACASI CEVABI

Resimdeki farklı elbiseyi hala bulmakta zorlanıyorsanız, resimdeki gizli elbiseyi bulmak için lütfen aşağıdaki resme bakın.

2-007.jpg

Eğlenceliydi, değil mi? Bizi takip ederek bu ilgi çekici zeka oyunlarından daha fazlasını çözün. Bilişsel, problem çözme becerilerinizi ve hafıza keskinliğinizi geliştirecektir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN