Tarım Kredi Market indirim füzesi attı! Tavuk, salça, un, ayçiçek yağında fiyatlar düştü: Bu fiyatların tekrarı yok!

Tarım Kredi Market indirim füzesi attı! Tavuk, salça, un, ayçiçek yağında fiyatlar düştü: Bu fiyatların tekrarı yok!

Tarım Kredi Market, 1-15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak indirimli aktüel ürünlerini duyurdu. Bu kampanya kapsamında birçok ürün uygun fiyatlarla müşterilere sunulacak. İşte güncel kampanya ve tüm detaylar...

Tarım Kredi Market, 1-15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak indirimli aktüel ürünlerini duyurdu. Bu kampanya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz aylarda Tarım Kredi Marketlerine verdiği indirim talimatı doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Tarım Kredi, müşterilerine ayda iki kez indirim broşürü sunma konusunda da kararlı.

Yayımlanan bu haftanın kataloğunda pek çok ürün indirimli fiyatlarla tüketicilere sunulacak. Gıda ürünleri kategorisinde, taze meyve ve sebzelerde büyük indirimler bulunuyor. Ayrıca süt, yoğurt, peynir gibi temel gıda ürünleri de cazip fiyatlarla satışa sunulacak. Temizlik ürünleri kategorisinde, ev temizlik malzemeleri, deterjanlar ve kişisel bakım ürünleri gibi ürünlerde indirimler mevcut. Evlerinizin ve kişisel bakımınızın ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Kuru gıda ürünleri kategorisinde, pirinç, bulgur, makarna, un gibi ürünlerde indirimler bulunacak. Mutfak ihtiyaçlarınızı daha ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz. İçecekler kategorisinde gazlı ve gazsız içeceklerde indirimler mevcut. İhtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılamak için fırsatlar sunuluyor.

Tarım Kredi Marketlerindeki bu indirimli ürünler, tüketicilere ekonomik alışveriş imkanı sağlamayı hedefliyor.

TARIM KREDİ MARKET'TEN İNDİRİMLÜ ÜRÜNLER KATALOĞU

tarım kredi

TARIM KREDİ

TARIM KREDİ

TARIM KREDİ

TARIM KREDİ

TARIM KREDİ

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN