Back To Top
Tarkan'ın özel ses sistemli minibüsü şaşkına çevirdi

Tarkan'ın özel ses sistemli minibüsü şaşkına çevirdi

 - Son Güncelleme: 09.02.2019 Cumartesi 16:23
Tarkan\'ın özel ses sistemli minibüsü şaşkına çevirdi
- A +

Ünlü sanatçı Tarkan, satın aldığı bir minibüsü daha konforlu seyahat edebilmek için özel olarak tasarlattı. Almanya'dan gelen 3 ses mühendisi, söz konusu minibüse Tarkan'ın isteği doğrultusunda özel bir ses sistemi yaptı.

Ünlü sanatçı Tarkan Tevetoğlu, satın aldığı bir minibüsü daha konforlu seyahat edebilmek için özel olarak tasarlattı. Almanya'dan gelen üç ses mühendisinin özel bir ses sistemi yerleştirdiği VIP minibüsün tasarımı üç ayda tamamlandı.

Konser ve özel program seyahatlerinde VIP minibüs kullanmayı tercih eden ünlüler arasında yer alan pop müziğin "Megastar"ı Tarkan, aracını yeniledi.

19-02/09/01-1549717355.jpg

Satın aldığı minibüsü daha konforlu seyahat edebilmek için "Ertex Dizayn"a özel olarak tasarlatan sanatçı, ses sistemi başta olmak üzere malzeme seçiminden işçiliğe kadar tasarımın tüm detaylarıyla yakından ilgilendi.

19-02/09/03-1549717367.jpg

TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİYLE ÜRETİLDİ

Almanya'dan gelen üç ses mühendisi tarafından araca Tarkan'ın isteği doğrultusunda özel bir ses sistemi yerleştirdi. VIP minibüsün iç ve dış tasarımında 8 endüstriyel tasarımcı görev alırken, kullanışlılık ve konfora öncelik verildi.

Tasarım uygulaması tamamen el işçiliğiyle gerçekleştirilen araç, titiz çalışmaların sonucu üç ayda tamamlandı.

Konforlu ve güvenli seyahat için çok sayıda özel donanım eklenen minibüse, ileri düzey teknolojik altyapı da monte edildi.

ANKARA/AA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN