Ufuktaki umut ışığı görünüyor! Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak ve teraziler... İşte 23 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Ufuktaki umut ışığı görünüyor! Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak ve teraziler... İşte 23 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Normalde umutlu bir bakış açısına ve olumlu bir tutuma sahip, çok neşeli bir insansınız. Ancak siz bile zaman zaman, özellikle de hayat sizi biraz hırpaladığında, üzüntüye kapılabilirsiniz. Ama umut var ve bu mesaj size bunu hatırlatmak için. Birçok şeye sahipsiniz ve bunlar üzerine düşünmeniz gerekiyor. Moraliniz tekrar yerine geldiğinde, ufuktaki o umut ışığını göreceksiniz.

23 EYLÜL 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Bazen başarı ile başarısızlık arasındaki tek fark, gösterilen kararlılıktır. Siz azimli bir insansınız, ancak belirli bir hırsınız söz konusu olduğunda hızınızı kaybettiğinizi hissedebilirsiniz. Ne de olsa birkaç aksilik ve hayal kırıklığıyla karşılaştınız. Eğer pes ederseniz, kendiniz hariç kimse sizi suçlamaz.

Bir ya da birkaç deneme daha yapmanız gerekebilir, ancak yapmak istediğiniz bir şey olduğuna karar verdiğinizde sizi durdurabilecek pek bir şey yoktur. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Eğer daha önce bir kıyı şeridinde vakit geçirdiyseniz, gelgitlerin okyanus üzerindeki yükselme ve alçalma etkisini bilirsiniz. Ay ve bir dereceye kadar güneş tarafından yönlendirilen gelgitler, kabaca her altı saatte bir değişerek gelir ve gider. Okyanusa baktığınızda bunun gerçekleşeceğinden şüphe duymazsınız.

Hayatınızda sizi mutlu etmeyen bir değişiklikten dolayı kendinizi kederli hissediyorsanız, bunu okyanusun gelgitlerini anladığınız şekilde düşünmelisiniz. Çok yakında tekrar yenileneceksiniz. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bir anı yüzünüze bir gülümseme getirebilir ya da kalbinizi sızlatabilir. Yakın zamanda yaşadığınız bir anı hem tatlı hem de acı olabilir çünkü hayatınızda ideal gibi görünen bir dönemi, size yeniden hatırlatıyor. Ancak üzüntü hissediyorsanız, bu anının size üzüntü yerine mutluluk getirmesine izin vermelisiniz.

O an geçmişte kalmış olsa da, sizin için güzel bir şeyin çerçevesini çizmiştir, gelecekte sizin için tekrar gerçekleşebilecek bir şeyin. Bunun size umut vermesine ve sizi gülümsetmesine izin verin.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Çok da uzak olmayan bir geçmişte, sizi günah keçisi yapan ya da size karşı kendi mutsuzluğunun nedeni olarak davranan biri vardı. Bu sizin için adil değil ve bunun sizin üzerinizdeki etkisini anlayabilecek çok fazla insan yok. Bu kişi arkanızı kollaması, size sadık olması ve size karşı nazik davranması gereken biriydi.

Ancak bunu değiştiremezsiniz ve bu yüzden tek seçeneğiniz sizi incitmelerine izin vermemektir. O kişi artık hayatınızdan çıkmış olsa bile, hala bu acıya tutunuyorsunuz. Kendinize olan saygınız, bu acının kaybolmasına yeter.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Son zamanlarda sizi takip ediyor gibi görünen bulutların arasından bir umut ışığı süzülüyor. Onları görebiliyor musunuz? Eğer göremiyorsanız, bunun tek nedeni onu aramıyor olmanızdır.

Normalde umutlu bir bakış açısına ve olumlu bir tutuma sahip, çok neşeli bir insansınız. Ancak siz bile zaman zaman, özellikle de hayat sizi biraz hırpaladığında, üzüntüye kapılabilirsiniz. Ama umut var ve bu mesaj size bunu hatırlatmak için. Birçok şeye sahipsiniz ve bunlar üzerine düşünmeniz gerekiyor. Moraliniz tekrar yerine geldiğinde, ufuktaki o umut ışığını göreceksiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Hayatınızda hayır cevabını kabul etmeyen birine genellikle boyun eğiyor veya evet diyorsunuz. Bazen kabul etmek daha kolaydır çünkü kabul etmezseniz çatışma, baskı ve tartışmalarla uğraşmak zorunda kalacağınızı bilirsiniz. Ancak bunun nedeni çoğunlukla her zaman pes etmeniz veya evet demeniz olabilir.

Kabul etmek istemediğiniz bir isteğe hayır derseniz, tüm bunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak kararınıza sadık kalırsanız, işler kolaylaşacaktır.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Bir planınızın gözden geçirilmesi gerekebilir. Eğer o planı uygulamaya çoktan başladıysanız ve biraz ilerleme kaydettiyseniz, bu üzücü olabilir. Ancak şimdi yapacağınız her türlü değişiklik sizin için iyi olacaktır. Başta doğru olduğunu düşündüğünüz bir şeyi değiştirmek zorunda kalmak can sıkıcı olsa da, bunu yapmak işleri daha iyi hale getirebilir.

Bunu bir tecrübe olarak ele alın ve edindiğiniz bilgilerin gelecekte sizin için ne kadar kıymetli olabileceğini düşünün.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Geçmişte söylediğiniz veya yaptığınız bir şeye aşırı tepki veren biriyle nasıl başa çıktınız? Büyük olasılıkla sakin bir şekilde tepki verdiniz. O kişinin aşırı tepki vermesine neden olan şeyin ruh hali ya da uğraştığı bir şey olduğunu anlamaya çalıştınız.

Yakın zamanda bir şeye aşırı tepki vermiş olabilirsiniz ve şimdi bunun için kendinizi hırpalıyor olabilirsiniz. Anlayış göstererek ve bağışlayıcı bir tavır sergileyerek bunun üstesinden gelebilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Bugün kendinizi bir aile dramının ortasında bulursanız, bundan kaçınamayabilirsiniz. Bunun en kafa karıştırıcı yanı, konunun tüm taraflarını görebilmeniz ve herkesin hangi noktayı savunduğunu anlayabilmeniz olabilir. Bunu görmeniz, durumu farklı seviyelerde hem daha kolay hem de daha zor hale getirir.

Birinin objektif davrandığını, diğerinin ise mantıksız davrandığını bilirsiniz. Ancak objektif olan tarafla başa çıkmak daha kolay olacaktır, bu nedenle olayları net göremeyen tarafa odaklanın. Olayları açıklamak için rasyonel bir yolunuz var ve bu işinize yarayacaktır. Olayları sabırla kontrol altına alabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Kendinizi adadığınız bir girişim kafa karıştırıcı bir noktaya geldi. O ana kadar ne yaptığınızı biliyordunuz, ancak süreçteki bir değişiklik veya bir sapma işleri karıştırdı. Nasıl ilerleyeceğiniz konusunda seçenekleriniz var, ancak yanlış bir hamlenin başarısızlık getireceğinden korkuyor olabilirsiniz ve bu da üzerinizde büyük bir baskı yaratıyor.

Ancak başarısız olacağınıza dair düşüncelere kapılmak yerine, başarıya odaklanın. Bu konudaki düşünce şeklinizi değiştirirseniz, ne yapmanız gerektiğini tam olarak bileceksiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Geceleyin tek başınıza bir köy yolunda yürürken garip sesler duyarsanız, bu sizi korkutabilir. Hışırtı sesi, korkutucu bir yaratığın sizi takip ettiğini düşünmenize neden olabilir. Bir çığlık sesi kaçmak istemenize neden olabilir. Ancak hışırtının sadece ağaçların arasından geçen bir esinti olduğunu ve çığlığın sadece gece avlanan bir şahin olduğunu görürseniz rahatlayabilirsiniz.

Hayal gücümüz bizi çıldırtabilir ama bilgi pek çok şeyi açıklayabilir ve korkuyu ortadan kaldırabilir. Şu anda bir korkunuz var ama onu araştırırsanız, çoğunun asılsız olduğunu ve gerçekten korkacak bir şeyiniz olmadığını göreceksiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Mutlu olduğunuzda, ışıltılı, şiirsel, güneşli ve harika fikirlerle dolusunuz. Moraliniz bozuk olduğunda ise karamsar, ağlamaklı ve olumsuz düşüncelere gark olursunuz. Kendinizi kötü hissettiğinizi saklamaya çalışsanız bile, etrafınızdakiler bunu fark edebilir. Çünkü siz o kadar duygusal ve hassas bir insansınız ki bu yüzünüze ve tavırlarınıza hemen yansır.

Bu da kendinizin ve bazen başkalarının ruh halini etkiler. Eğer bugün en mutlu gününüzde değilseniz, öyleymişsiniz gibi davranın. Zengin hayal gücünüzle bunu başarabileceğinize inanarak günü lehinize çevirebilirsiniz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN