Ünlü rapçi silah saldırısına kurban gitti! Acı haber sevenlerini üzdü

Ünlü rapçi silah saldırısına kurban gitti! Acı haber sevenlerini üzdü

ABD'den acı haber geldi. Hiphop sanatçısı Takeoff'un silahlı saldırıda öldürüldüğü haberleri çok geçmeden yayıldı. Gündeme damgasını vuran ölüm haberi kısa süre içerisinde sevenlerine ulaşmasıyla sevilen rapçinin ölümü araştırılmaya başlandı. Takeoff neden öldürüldü? İşte detaylar...

ABD'nin Houstın kentinden sahne alan 28 yaşındaki Takeoff, katıldığı bir eğlence organizasyonunda silah saldırısına uğradığı öğrenildi. Olay yerinde hayatını kaybeden rapçinin yanında aynı zamanda müzik gruplarının diğer üyeleri Quavo ve Offset de orda bulunmaktaydı. Takeoff'un ölümü sonrasında yapılan araştırmalar üzerine kumar oynandığı srırada çıkan tartışma sonucunda silah saldırısının gerçekleştiği belirlendi.

ABD'DEN ACI HABER

ABD'nin sevilen Migos isimli grupta yer alan sahne ismi Takeoff olan ve gerçek adı Kirshnik Khari BalL'ın hayatını kaybetmesi sevenlerini yasa boğarken aynı zamanda saldırının gerçekleştiği yerde grubun diğer üyelerinde olmasına rağmen yara almaması biraz olsun nefes aldırdı. Fakat henüz konu hakkında resmi bir açıklama bulunmamaktadır. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN