Bunalıma girip yaşamına son veren arkadaşına ağlayarak son kez baktı

Adana'da bunalıma giren bir kişi, otomobilin içinde kafasına tabancayla ateş ederek yaşamına son verdi. Ölüm haberini alan arkadaşının ona son kez baktığı anlar duygulandırdı.

Çukurova'da H.A.T. isimli şahıs 26 Ocak gecesi eve gelmedi. Ailesi 33 yaşındaki H.A.T.'ye ulaşamayınca kayıp başvurusunda bulundu. H.A.T. bir türlü bulunamazken bu saatlerde Seyhan Baraj Gölü kenarında tabancayla otomobilin içinde kafasında yaralı bir şahıs olduğu bilgisi geldi. Polis olay yerine giderek çalışma başlattı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri de şahsın hayatını kaybettiğini belirledi.

"ÖLÜMÜMDEN KIMSE SORUMLU DEĞILDIR, HAYATTAN BIKTIM"

Polis yaptığı incelemede tabancayla kafasına sıkarak yaşamına son veren şahsın, otomobilin içerisine "ölümümden kimse sorumlu değildir, hayattan bıktım” yazılı not bııraktığını belirtti.

ARKADAŞINA SON BAKIŞ

Olay yerine H.A.T.’nin yakınları ve arkadaşları geldi. Bir arkadaşının Hasan Ali T.’ye son bir kez bakıp ağlaması herkesi duygulandırdı. H.A.T.’nin cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. H.A.T'nin cenazesi, otopsinin ardından morgdan alınarak toprağa verildi.