Back To Top
Başkan Toksoy’un çocuk sevgisi, çocukların da başkan sevgisi

Başkan Toksoy’un çocuk sevgisi, çocukların da başkan sevgisi

Başkan Toksoy’un çocuk sevgisi, çocukların da başkan sevgisi
- A +

Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, çocuk sevgisiylede dikkatleri üzerine çekiyor

Sarıkamış’ta hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiren Belediye Başkanı Göksal Toksoy, çocukların üzerine titriyor. Her fırsatta çocuklarla bir araya gelen ve çocuklarla oyun oynayan Toksoy, çocukların zamanlarını geçirebilmeleri için hemen hemen her mahalleye çocuk bahçesi yaptı.

Sarıkamış’ta yapılan çalışmaları yerinde görmek ve çeşitli incelemlerde bulunmak üzere mahalleleere çıkan Başkan Göksal Toksoy, çocuklar parkta bir süre oyun oynadı. Salıncağa binen çocuğu salladı. Çocuklara çeşitli hediyeler de veren Başkan Toksoy, çocukların kendisininden isteklerini de sordu.

Çocukların geleceğin teminatı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Göksal Toksoy, “ Çocuklar bizim herşeyimiz. Bu gün biz çocuklarımıza sevgi göstereceğiz ki geleceğin büyük Türkiye’sinde çocuklarımız önemli yerlerde yer alarak ülke ekonomisine, ülkeninin kalkınması katkıda bulunsunlar. Biz çalışmlarımızda çocuklarımızı unutmuyoruz. Onlara ne yapabiliriz, çocukların boş zamanlarını değerlendirmeleri için neler yapabiliriz, onun hesaplarını yapıyoruz. Çocuklar mutlu oldukça biz huzur buluyoruz. Çocuklarımıza, geleceğimizin teminatlarına ne yapsak azdır” dedi.

Belediye Başkanı Göksal Toksoy’a sevgi gösterisinde bulunan çocuklar, Başkan Toksoy’dan bir de hatıra fotoğrafı çektirdiler. Toksoy’u çok sevdiklerini ifade eden çocuklar, zaman zaman da Başkan Toksoy’u görmek için belediyeye gittiklerini sözlerine eklediler.

KARS/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN