Back To Top
Çiçekdağı ilçesinde ağaçlandırma çalışmaları sürüyor

Çiçekdağı ilçesinde ağaçlandırma çalışmaları sürüyor

Çiçekdağı ilçesinde ağaçlandırma çalışmaları sürüyor
- A +

Çiçekdağı İlçe Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, ilçe genelinde ağaçlandırma çalışmalarının aralıksız sürdüğünü söyledi

Kırşehir’in Çiçekdağı İlçe Belediyesi, "Daha yaşanılabilir çevre, daha yaşanılabilir bir Çiçekdağı" hedefinden yola çıkarak, ilçede ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor.

Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, "Ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Yerköy ve Çiçekdağı yolu üzeri orta refüj alanlarına, ve mahallelerde binlerce ağaç dikimi gerçekleştirdik.Daha yeşil bir ilçe oluşturmayı amaçlıyoruz"dedi.

Ağaçlandırma çalışmaları hakkında açıklama yapan Hakanoğlu; “İlçede cadde, bulvar ve refüjlerde dikimi gerçekleştirilen ağaçların estetik ve işlevsel bir karaktere sahip olmasını amaç edindik. Çiçekdağı ilçemiz için çalışmalarımız aralıksız sürdürülecek. Asli görevlerimizle birlikte ağaç dikimi çalışmalarını ilçe genelinde önemsiyoruz. İlçe halkı da bu noktada bize her türlü yardım ve desteği sunuyor"diye konuştu.

KIRŞEHİR/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN