Back To Top

Diğer Malatya Haberleri

Malatya’da konut sektörü hareketlendi
Malatya’da konut sektörü hareketlendi Devlet bankalarının, konut kredilerinde faiz indirimi yapmasının ardından Malatya konut sektöründe hareketlilik yaşanıyor.
3.Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri sona erdi
3.Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri sona erdi İstanbul Yenikapı’da düzenlenen 3.
Barış Pınarı Harekatı
Barış Pınarı Harekatı Milli Beka Hareketi Doğu Anadolu Bölge ve Malatya il Başkanı Mehmet Zafer, “Savaş istemiyoruz dedik, savaşmak istemiyoruz demedik” ifadelerini kullandı.
Yeşilyurt’ta riskli binalar yıkılıyor
Yeşilyurt’ta riskli binalar yıkılıyor Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde risk teşkil eden üç katlı binanın yıkımına gerçekleştirildi.
Malatya Tanıtım Günlerinde yüz binler Yenikapı’yı ziyaret etti
Malatya Tanıtım Günlerinde yüz binler Yenikapı’yı ziyaret etti Malatya Büyükşehir Belediyesi standının yoğun ilgi gördüğü Tanıtım Günlerinde, ziyaretçilere çeşitli hediyeler verildiği bildirildi.
Askıda Tatlı
Askıda Tatlı Türkiye’de ilk olduğu ileri sürülen Malatya’da bir esnafın başlattığı Askıda Tatlı projesi yoğun ilgi görüyor.
Barış Pınarı Harekatı’na minibüsçülerden destek
Barış Pınarı Harekatı’na minibüsçülerden destek Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce, Barış Pınarı Harekatı’na destek vererek, tehditlere ise tepki gösterdi.
Yetkililer, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
Yetkililer, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Altyapısı baştan aşağı yenilenen Malatya’nın Arapgir ilçesinin caddelerini sıcak asfalt ile kaplanmaya devam edildiği bildirildi.
Barış Pınarı Harekatı için dualar edildi
Barış Pınarı Harekatı için dualar edildi Malatya Yeni cami’de sabah namazından sonra Fetih Suresi okunarak, Barış Pınarı Harekatı’na katılan askerler için dualar edildi.
İstanbul’daki Tanıtım Günlerine Arapgir damgası
İstanbul’daki Tanıtım Günlerine Arapgir damgası Malatya Dernekler Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen 3.
Ali Ravcı, Başakşehir ile oynanan hazırlık maçını değerlendirdi
Ali Ravcı, Başakşehir ile oynanan hazırlık maçını değerlendirdi Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, Başakşehir ile oynadıkları hazırlık maçını değerlendirerek, "Takımımızın son durumunu gayet iyi gördük.
Ampute Milli Takımı kalecisi Selim Karadağ’ın mutlu günü
Ampute Milli Takımı kalecisi Selim Karadağ’ın mutlu günü Ampute Milli Takımı kalecisi Malatyalı Selim Karadağ, Esra Mernekli ile dünya evine girdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN