Back To Top
Sandığa gitmeyen DSP lideri Aksakal'dan İmamoğlu mesajı

Sandığa gitmeyen DSP lideri Aksakal'dan İmamoğlu mesajı

 - Son Güncelleme: 24.06.2019 Pazartesi 15:44
Sandığa gitmeyen DSP lideri Aksakal\'dan İmamoğlu mesajı
- A +

Sandığa gitmeyen DSP lideri Önder Aksakal, İstanbul seçim sonuçlarına ilişkin "Seçimi kazanan Sayın İmamoğlu'nu tebrik ediyorum, görevinde başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin, "Hükümet ve TBMM ülke gerçeklerine acilen dönerek ekonomideki ve dış politikadaki kritik sürecin kontrol altına alınması için strateji üretmelidir." ifadesini kullandı. 

Aksakal, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini değerlendirdi.

Toplumsal iradenin kurumsal iradeden üstün olduğu gerçeğini ortaya koyan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin tamamlandığını belirten Aksakal, "Seçimi kazanan Sayın İmamoğlu’nu tebrik ediyorum, görevinde başarılar diliyorum. Hükümet ve TBMM ülke gerçeklerine acilen dönerek ekonomideki ve dış politikadaki kritik sürecin kontrol altına alınması için strateji üretmelidir." açıklamasını yaptı. 

ANKARA/AA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN