Korsan taksiciye polis ekiplerinden film gibi baskın! Israrlarına rağmen kurtulamadı ve...

Antalya'da polis ekiplerinin düzenlediği filmleri aratmayan operasyonda korsan taksiciye düzenlenen operasyon saniye saniye kameralara yansıdı. Korsan taksici ekiplere "Bir daha yapmayacağım" diyerek ısrar etse de ceza yemekten kurtulamadı.

Antalya'da müşteri kılığına giren sivil polis ekipleri korsan taksiciye filmleri aratmayan bir operasyon düzenledi.

Korsan taksiye yönelik çalışmalarını aralıksız sürdüren Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, geçtiğimiz gün başarılı bir operasyona imza attı. Müşteri kılığına giren sivil polis ve bölgedeki bir taksici, korsan taksiyi arayarak bir adrese gitmek istediklerini söyledi.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Belirtilen adresten müşteri aldığını zanneden korsan taksici, yanı başında polis memurunu, arkada da taksiciyi taşıdı. Siren sesiyle şoke oldu Bir süre sonra söylenen adrese gelen korsan taksici, aracını park ettiği sırada kontağın alınması ve yanına yanaşan sivil ekip otosunun sirenini duyunca adeta şoke oldu.

"AĞABEY YEMİN EDİYORUM BİR DAHA YAPMAYACAĞIM"

Neye uğradığını şaşıran korsan taksiciye, polis memuru ‘Biz polisiz gel kardeş’ derken, arkada oturan taksici de ‘İn bakalım’ dedi. İşlem için evrakları istenen korsan taksici, ‘Ağabey yemin ediyorum bir daha yapmayacağım’ dese de cezadan kurtulamadı.

O anlar ise kameralara böyle yansıdı.