Cristiano Ronaldo açtı ağzını yumdu gözünü! Olay yaratacak açıklamalar: "Manchester United bana ihanet etti..."

Cristiano Ronaldo açtı ağzını yumdu gözünü! Olay yaratacak açıklamalar: "Manchester United bana ihanet etti..."

19 Ekim'de oynanan Tottenham maçında oyuna girmeyi reddettiği için kadrodışı bırakılan Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, sessizliğini bozarak futbol tarihinin en sansasyonel röportajlarından birine imza attı...

İngiliz devi Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, İngiliz gazeteci Piers Morgan'ın sorularını yanıtlayarak futbol tarihinin en sansasyonel röportajlarından birine imza attı.

Portekizli futbolcu, Manchester United'a transfer olma sürecinden teknik direktör Erik ten Hag ile yaşadığı krizlere, eski takım arkadaşı Wayne Rooney'nin kendisi hakkında yaptığı eleştirilerden Ralf Rangnick dönemine kadar her şeyi dobra dobra anlattı. Ronaldo'nun açıklamaları ilgiyle takip edildi.

Manchester United'ın kendisine ihanet ettiğini söyleyen Ronaldo, United'ın kendisini takımdan ayrılmak için zorladığını dile getirirken İngiliz devinin teknik patronu Erik ten Hag'a saygı duymadığını açıkladı.

ERIC TEN HAG'A SAYGI DUYMUYORUM

İşte Ronaldo'nun dünyanın gündemine oturan açıklamalarından satır başları:

"Manchester United bana ihanet etti. Erik ten Hag'a saygı duymuyorum çünkü o bana saygı duymuyor. Bana saygı göstermeyen birine ben de saygı göstermem. Çok fazla üzerime geliyorlar ve beni sürekli takımdan ayrılmam için zorluyorlar. Kötü gidişatın sebebi benmişim gibi gösteriliyorum. Sadece teknik direktör değil kulüpteki birkaç kişi daha bunu yapıyor. İhanet uğramış gibi hissediyorum. Buna cevap vermemeliyim. Bilmiyorum... Ama neyse umurumda değil. İnsanlar doğruyu dinlemeli. Evet, ihanete uğramış hissediyorum. Bazılarının beni burada istemediğini hissediyorum. Sadece bu sezon değil geçen sezon da...

Erik ten Hag'tan transfer açıklaması - Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

ROONEY'NİN BENİ BU KADAR ELEŞTİRMESİNE ANLAM VEREMİYORUM

Wayne Rooney'nin beni bu kadar sık eleştirmesine anlam veremiyorum. Sanırım o emekli olmuşken ben hala elit seviyede futbol oynuyor olduğum için... Ondan daha yakışıklı olduğumu söylememe gerek yok zaten.

KULÜP HAK ETTİĞİ YOLDA DEĞİL

Bence taraftarlar gerçeği bilmeli. Bu kulüp için en iyisini istiyorum. Bu yüzden Manchester United'a geldim. Ama burada City, Liverpool ve hatta şu anki Arsenal gibi en üst seviyeye ulaşmamıza yardımcı olmayan bazı şeyler var. Bence bir noktada bu kulüp zirvede olmalı ama ne yazık ki değil. Picasso'nun dediği gibi bir şeyi yeniden yaratmak için önce onu yok etmeniz gerekiyor. Buna benimle başlarlarsa bu sadece benim bir sorun. Manchester United'ı seviyorum, taraftarları seviyorum. Onlar her zaman benim yanımdalar. Ama farklı bir şeyler adına çok, çok şeyi değiştirmeleri gerekiyor. Kulübün hak ettiği yolda olmadığını herkesten daha iyi biliyor. Elbette farkında. Herkes farkında. Bunu göremeyenler... Görmek istemedikleri için kör taklidi yapıyorlar.

'İstenmeyen adam' Cristiano Ronaldo'ya tarihi transfer teklifi: Düşünmek için süre istedi! Kabul ederse tarihe geçecek!

FERGUSON'DAN SONRA İLERLEME SIFIR

Manchester United, Sir Alex Ferguson'ın görevden ayrılmasından sonra hiçbir gelişim gösteremedi. İlerleme sıfır. Hiçbir gelişim görmedim. Kalbimin sesini dinledim. Sir Alex bana 'Manchester City'ye gidemezsin' dedi. Ben de 'Tamam Patron' dedim.

RALF RANGNICK'İN ADINI BİLE DUYMADIM

Onun adını daha önce bir kere bile duymadım. Bir teknik direktör değilse, Manchester United’da nasıl göreve getirildi anlayamadım

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN