İtalya-Türkiye maçının skorunu da golleri atanları da bildi

İtalya-Türkiye maçının skorunu da golleri atanları da bildi

İtalyan bir sosyal medya kullanıcısı, EURO 2020'nin açılış maçında karşılaşan İtalya-Türkiye maçının hem skorunu hem de golleri atanları bildi.

EURO 2020'nin açılış maçında İtalya Türkiye'yi 3-0 mağlup ederken, maçtan saatler önce sosyal medyada yapılan bir paylaşım karşılaşma sonunda herkesi şaşkınlığa uğrattı. İtalyan bir kullanıcı EURO 2020’nin Twitter’daki resmi hesabının maçtan önce yaptığı skor tahmini yarışmasında maçın skorunu 3-0 olarak tahmin etti.

ic.jpg

MERİH DEMİRAL'I DA BİLDİ

Karşılaşmanın başlamasından saatler önce yapılan paylaşımda, maçın skorunun yanı sıra golleri atan isimleri de bilen İtalyan kullanıcı, Merih Demiral’ın kendi kalesine attığı golü bile önceden tahmin etti. EURO 2020 hesabı daha sonra bu kullanıcıyı tebrik eden bir paylaşım yaptı.

Sosyal medyada bir anda viral olan ve binlerce etkileşim alan paylaşımın sahibi, karşılaşmanın ardından "Şu anda Türk gizli servisleri beni evden almaya geliyor" yazarak esprili bir paylaşım daha yaptı. İtalyan kullanıcı tahmin tweet’inin etkileşim rakamlarını da yayınlarken, tweet görüntüleme sayısının 9 milyona yaklaştığı görüldü.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN