Back To Top
Instagram'dan Ramazan'a özel efekt

Instagram'dan Ramazan'a özel efekt

Instagram\'dan Ramazan\'a özel efekt
- A +

Twitter'dan sonra Instagram'da da Ramazan'a özel kamera efekti özelliği geldi. Efekt, hikaye paylaşımlarında kullanılabilecek.

Twitter'ın ardından Instagram da bu hafta Ramazan ayına özel olarak geliştirdiği kamera efektini kullanıcılara sundu.

Kamera efekti olarak Ramazan ayına özel olarak geliştirilen özellik, Instagram'da hikaye paylaşırken kullanılabiliyor.

19-05/13/asaa.JPG

İYİLİK AYI İLAN EDİLDİ

Kampanya ve kamera efektiyle ilgili Instagram MENA ve Türkiye Stratejik Ortak Yöneticisi Samer Jamal, şöyle konuştu:

“Instagram, içinde farklı kültürleri barındıran küresel bir topluluk ve Ramazan ayı platformda kutlanan en büyük kültürel anlardan biri. Verilerimiz, Ramazan ayının insanların iyi niyetlerini paylaşmak için Instagram’a yöneldiği ve iyilik ve yardımla ilgili kelimelerin önemli oranda arttığı bir dönem olduğunu gösteriyor. İyilik büyük bir jest olmak zorunda değil. Hatta, küçük ve beklenmedik şeylerin birinin gününe etkisi çok büyük olabilir. Bu yüzden, Instagram’da insanların iyi niyetlerini ve kutlamalarını eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde paylaşmalarını sağlayacak #MonthofGood (#İyilikAyı) kampanyamızı ve ilk Ramazan kamera efektimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu Ramazan ayında Instagram topluluğu tarafından paylaşılan küçük büyük iyi niyet gösterilerinden ilham almak için sabırsızlanıyoruz.”

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN