Tokat Tanoba Belediyesi kadrolu personeli alımı başvuru tarihleri belli oldu

Tokat Tanoba Belediyesi kadrolu personeli alımı başvuru tarihleri belli oldu

Tanoba Belediyesi KPSS 65 puanla memur alımı gerçekleştiriyor. Kadın ve erkek adaylar arasından istenen koşulları sağlayanlar sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanacak. Veri hazırlama kontrol işletmeni ve zabıta pozisyonlarına alım yapılacağını belirtelim. İşte başvuru şartları...

Tanoba Belediyesi Başkanlığı bünyesindeki boş kadrolara memur ataması yapılacak. Kamu iş ilanına göre, erkeklerin 1.67 metreden uzun olması, kadınların 1.60 metreden uzun olması ve 30 yaşını geçmemeleri gerekiyor. Tokat'ın Tanoba ilçesindeki memur alımı için ikametgah şartı bulunmuyor.

TANOBA BELEDİYESİ MEMUR ALIMI NE ZAMAN?

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleriyle birlikte 26 Nisan 2021 gününden 28 Nisan 2021 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.30-17.00 arasında) Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğü'ne (Tanoba Belediyesi Hizmet Binası Bahçelievler Mahallesi Şht.Er Adil Doğan Caddesi No:10) müracaatlarını yapabilecek.

Elektronik ortamda ise Tanoba Belediyesi'nin bilgi@tanoba.bel.tr e-posta adresine gönderebilecek.

Şahsen veya iadeli taahütlü posta yolu ile Tanoba Belediyesi Merkez/Tanoba adresine gönderilebilecek.

Zabıta memuru kadrolarına başvurular şahsen yapılacak olup adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Tanoba Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü'ne istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacak.

Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacak.

Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacak.

BAŞVURU SIRASINDA İSTENEN BELGELER

Başvuru formu www.tanoba.bel.tr internet adresinden temin edilebilir. Başvuru formuna aşağıdaki belgelerin eklenmesi gerekiyor:

* Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

* Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

* Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

* KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM'nin sitesinden alınan doğrulama barkodlu bilgisayar çıktısı,

* Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

* Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

* 2 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak)

* Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

* Veri hazırlama ve kontrol işletmeni kadroları için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

TANOBA BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI SINAVI NE ZAMAN?

Zabıta Memuru alımı için 10 Mayıs 2021 tarihinde saat 09.30'da başlamak üzere, Tanoba Belediyesi Hizmet Binasında sözlü sınav ve uygulamalı sınav yapılacaktır. Sözlü ve uygulamalı sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günlerde devam edilecektir.

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni alımı için 10 Mayıs 2021 tarihinde saat 09.30'da başlamak üzere, Tanoba Belediyesi Hizmet Binasında sözlü sınav yapılacaktır Sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günlerde devam edilecektir.

Sınav Konuları:

* Türkiye Cumhuriyeti Anayasası,
* Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi,
* 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu,
* Mahalli idareler ile ilgili temel mevzuat konuları ile kadro unvanına ilişkin mesleki ve uygulamalı bilgi ve yeteneğin ölçülmesini kapsar.

Zabıta memuru için uygulamalı sınav; kadro unvanına ilişkin mesleki ve uygulamalı bilgi ve yeteneğin ölçülmesi ve sportif dayanıklılık gibi özelliklerin ölçülmesini kapsayacak şekilde yapılır.

TANOBA BELEDİYESİ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

GENEL ŞARTLAR

İlan edilen memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk Ceza Kanunu'nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı
değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

g) Hangi kadroya başvuru yaptığına ilişkin dilekçe vermek, (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.)

ÖZEL ŞARTLAR

a) İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, asgari KPSS puanını almış olmak,

b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

c) Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliği’nin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+, -) 10 kg’dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

d) Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen tablonun nitelik kısmında belirtilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

e) Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

TANOBA BELEDİYESİ İŞ İLANI BAŞVURU FORMU

tanoba-belediyesi-memur-alimi-page-001.jpg

tanoba-belediyesi-memur-alimi-page-002.jpg

tanoba-belediyesi-memur-alimi-page-003.jpg

tanoba-belediyesi-memur-alimi-page-004.jpg

tanoba-belediyesi-memur-alimi-page-005.jpg

KAMU İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR AÇIK İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN