Başkent elektrik faturası borcu nasıl sorgulanır? Başkent elektrik faturası borcu sorgulama yolları

Başkent elektrik faturası borcu nasıl sorgulanır? Başkent elektrik faturası borcu sorgulama yolları

Başkent elektrik faturası borcu nasıl sorgulanır? Sorusu vatandaşlarımız tarafından merak içerisinde araştırılmaya başlandı. Konuya ilişkin araştırmalar internet üzerinde hız kazanmış durumda. Başkent elektrik faturası borcu sorgulama yollarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Türkiye'nin en büyük elektrik dağıtım bölgeleri arasında yer alan Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Karabük, Zonguldak, Kastamonu ve Bartın merkezlerinde 3 milyondan fazla kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Enerjisa, 2009’da Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin yüzde 100 hissesinin işletme hakkını devraldı. Halihazırda mevcut müşterilerine Enerjisa internetten hizmet sunuyor.

BAŞKENT ELEKTRONİK FATURA BORÇ SORGULAMASI

Teknolojinin her geçen gün hayatımıza girmesiyle birlikte, internette uzun kuyruklarda beklediğimiz birçok işlemi artık kolaylıkla tamamlayabiliyoruz. Bu gelişmeleri iyi analiz eden ve müşterilerine sunan firmalardan biri de Başkent Elektrik'tir. Enerjisa bünyesinde faaliyet gösteren Başkent Elektrik, müşterilerine elektrik faturası, borç sorgulama, elektrik faturası ödeme, hata bildirim ve abone numarası sorgulama gibi hizmetleri internet üzerinden sunmaktadır. Aşağıdaki borç faturası seçim aracında müşteri numaranız, telefon numaranız ve şifrenizin yanı sıra cari döneme ait fatura bilgilerinizi görüntüleyebilir, kalan faturalarınızı öğrenebilir ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Başkent elektrik faturası borç sorgulamak için tıklayınız

Açılan sayfaya müşteri numarası ya da T.C. Kimlik numaranızı girerek sisteme kolayca üye olabilir ve faturanızı görüntüleyebilirsiniz. Bunu yapmak istemiyorsanız Alo 186'yı arayarak elektrik faturanızı kontrol edebilirsiniz.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN