Suriyelilere dayak videosu

Ordunun yüz karalığına soyunan bir grup askerimiz, Suriye'den Türkiye'ye kaçak giriş yaparken yakaladığı bir grup Suriyeliyi evire çevire dövüyor...

Döverken, içlerinden biri, alaycı bir şekilde "Niye geldiniz lan Türkiye'ye? Bir daha gelecek misiniz ha?" diye sorup duruyor...

Bir de videoya kaydediyorlar bu vahşeti...

Dakikalarca süren videoyu izlerken, Suriyelilere ettikleri zulmün tadını çıkardıklarını anlıyorsunuz.

Psikopat bunlar.

Yukarıda "bir grup askerimiz" dedim ama “Esed'in askerleri” desek daha mnasip olur, hem de Şebbiha cinsinden!

Ve de Lawrence'lerin, Sykes'ların, Picot'ların askerleri…

Ümmet-i Muhammed'i parçalayan fitne tohumlarının 'bekasına' hizmet ediyorlar.

Türkiye'ye iltifat eden, Türkiye'ye teveccüh gösteren, Türkiye'ye umut bağlayan Dünya Müslümanları -bilhassa Araplar- bundan vazgeçip Türkiye'ye buğzetsin diye uğraşıyorlar adeta.

Gözleri aydın!

Videoya aldıkları ve bir şekilde sosyal medyaya düşen / düşürülen o vahşet manzarası, Türkiye düşmanlarının muazzam gayreti sayesinde şimdi bütün Arap aleminde izleniyor.

***

Sınır boyunda görev yapan bazı askerlerin Suriyeli muhacirlere zulmetmesi yeni bir mesele değil.

Yıllarca böyle şikayetler duyduk ve duyduklarımızı yetkililere ilettik.

‘Sıkıntılı’ karakolların, komutanların üstüne gidilmesini talep ettik.

"Böyle davrananları cezalandırmazsanız bu tür olayların önüne geçilemez ve çok daha dramatik olaylar da yaşanabilir" diye uyarıda bulunduk.

Mazlumlara kucak açan Türkiye imajını yıkıp, onun yerine "Esed'den farkı olmayan zalim Türk devleti" imajını koymaya çalışan fitne odaklarının ekmeğine yağ sürüldüğüne de dikkat çektik.

Netice?

Hiç.

Hal bu olunca, Suriyeli kardeşlerimize eziyet etmeyi marifet belleyen psikopatlar bu manyaklığı videoya kaydedecek kadar pervasızlaşabildiler.

***

O videodaki askerleri -ve videoyu çeken askeri- en kısa zamanda mahkemede görmek istiyoruz.

Bir avuç çürük yumurtanın bütün Türk Silahlı Kuvvetleri’ni ve Türkiye Cumhuriyeti'ni lekelemesine izin verilemez.

Hesap sorulmazsa buna izin verilmiş olur.

ÖNEMLİ NOT:

Gazetemiz baskıya girdikten sonra Genelkurmay Başkanlığı bu konu hakkında yazılı bir açıklama yaptı: "Suriye'den Türkiye’ye yasa dışı yollarla geçmeye çalışırken yakalanan şahıslara yönelik, hiçbir şekilde kabulü mümkün olmayacak davranışlarda bulunan ilgili personel gözaltına alınmış olup, haklarında derhal her türlü idari ve adli işlem başlatılmıştır…”

Bu işte, bu!

YORUMLAR (20)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
20 Yorum