Back To Top
İGA’dan yolculara 'taşınma' uyarısı

İGA’dan yolculara 'taşınma' uyarısı

 - Son Güncelleme: 12.03.2019 Salı 16:43
İGA’dan yolculara \'taşınma\' uyarısı
- A +

İstanbul Havalimanı İGA’nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada 5 Nisan’da başlayacak taşınma için yolcular uçuşları hakkında ilgili şirketlerden bilgi alması konusunda uyarıldı. 

İGA tarafından yapılan açıklamada 5 Nisan’da başlayacak taşınma nedeniyle yolcuların mağduriyet yaşamaması için uyarıda bulunuldu.

İGA, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na taşınma operasyonunun 5 Nisan 2019 03:00 - 7 Nisan 2019 00:00 tarihleri arasında yapılacağını duyurdu. İGA, ayrıca bu tarihler arasında bileti olan yolcuların mağdur olmaması için yolcuları bilet aldıkları havayolu şirketiyle görüşme yapmaları konusunda uyarıda bulundu.

İGA’nın tüm sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım şöyle: 

BÜYÜK TAŞINMA BAŞLIYOR! 

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na taşınma operasyonu, yerel saat ile 5 Nisan 2019 03:00 - 7 Nisan 2019 00:00 tarihleri arasında yapılacaktır. Yolcularımızın uçuş detayları için ilgili havayolu şirketine başvurması gerekmektedir.

İSTANBUL/İHA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN