Back To Top
İşadamı Güngör Çepni'nin yatırımcısı olduğu 'Park Residences Cadde' projesi büyük ilgi görüyor

İşadamı Güngör Çepni'nin yatırımcısı olduğu 'Park Residences Cadde' projesi büyük ilgi görüyor

 - Son Güncelleme: 16.03.2016 Çarşamba 19:10
İşadamı Güngör Çepni\'nin yatırımcısı olduğu \'Park Residences Cadde\' projesi büyük ilgi görüyor
- A +

İşadamı Güngör Çepni'nin yatırımcısı olduğu 'Park Residences Cadde' projesi büyük ilgi görüyor. İstanbul Bağdat Caddesi’nde hemen taşınmaya hazır 'Park Residences Cadde' projesine, uygun satın alma seçenekleri ve bulunduğu eşsiz lokasyon nedeniyle yoğun talep var.

İstanbul’un en değerli merkezi Bağdat Caddesi’nde hemen taşınmaya hazır Park Residences Cadde; uygun satın alma seçenekleri ve bulunduğu eşsiz lokasyonda yoğun kira taleplerinden dolayı ve yatırım dönme hızının çok kısa olmasından dolayı büyük ilgi görüyor.

'PARK RESİDENCES CADDE' YE YOĞUN İLGİ

Yakası’nda, İstanbul’un en önemli projelerinden biri olarak ön plana çıkan Park Residences Cadde; stil ve lüksün mükemmel uyumu içinde ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar için cazip seçenekleri ile satışlarına devam ediyor.

İstanbul’un en seçkin lokasyonlarından Bağdat Caddesi’nde, 44 bin metrekare arazi içinde 20 bin metrekarelik yeşil alanı ile Park Residences Cadde, hemen taşınılabilir veya kiraya verilerek yatırım maliyetini düşüren satış seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Toplam 341 rezidanstan oluşan Park Residences Cadde'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ve penthouse olarak tasarlanan 102 metrekare ile 690 metrekare arasında 8 farklı tipte rezidans bulunuyor. Sosyal donatılarıyla da öne çıkan Park Residences Cadde projesi içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, cildi gençleştirecek nem ayarlı C vitaminli duşlar, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor. 

"BU PROJE İLE YATIRIMIN GERİ DÖNÜŞÜ 14 YILIN ALTINA DÜŞÜYOR" 

Kira Çarpanı Sektörün Çok Altında, Döviz Bazlı Getirisi ile : 14-15 Yıl Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, “Gayrimenkul yatırımları 2016 yılı itibarıyla İstanbul ve Türkiye’de fiyat açısından 20 yılı aşkın 30 -40 senelere yaklaşan süre ile yatırımın geri dönüşünü sağlarken Park Residences Cadde projemiz, projede yaşamak isteyenlerin ilgisi ve kira bedelleri ile yatırımın geri dönüşünü 14 yılın altına indiriyor.” dedi.

16-03/15/_mg_4783a-kopyak.jpeg

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından 2015 yılı kasım ayında satışa çıkarılan Park Residence Cadde projesinde dört ay içinde 75 rezidans satıldığını ileten Çepni,

“Metrekare fiyat aralıkları 4.500–7.500 Dolar arasında değişen projemizde KDV dahil 498.000 Dolar’dan başlayan fiyatlarla satılan rezidanslarımız, bölgede emsallerine göre çok avantajlı koşullarla alıcı buluyor.”diye belirtti.

16-03/15/gungorcepni-kopyak.jpeg

BAĞDAT CADDESİ'NDE EŞİ BENZERİ OLMAYAN PROJE

İnşaat kalitesiyle, merkezi lokasyonuyla, 360 derecelik İstanbul manzarasıyla, sosyal donatılarıyla ve tüm bunları benzerlerine oranla çok daha uygun koşullarla satışa sunmasıyla fark yaratan projede eşsiz konum mimari detaylarla da bütünleşiyor.

KİRALAMA TALEBİ DEVAM EDİYOR

Doğru lokasyonda, modern yaşamın gerektirdiklerini sunabilen, sakinlerinin yaşamını kolaylaştıran, yaşamından keyif almasını sağlayan Park Residences Cadde’de rezidans kiralama talebi yükselerek devam ediyor. Kiralama kolaylığından dolayı projeyi iyi bir yatırım aracı olarak gören birçok yatırımcı birden fazla rezidans yatırımı yaptı.

16-03/15/_mg_4794-kopyak.jpeg

 Projenin konsept mimarisi uluslararası bir mimarlık firması olan Atkins’e ait. Rezidansların dekorasyonunda kullanılan malzeme seçimi dünya standartlarında en üst kalite baz alınarak yapıldı. 8 farklı tipte rezidans seçeneği de farklı yaşam stillerine hitap ediyor. Konuklara sunulan benzersiz hizmetler de Park Residences Cadde’nin en önemli farklarından biri. Bu rezidansların  her biri de ünlü tasarımcılar Hakan Helvacıoğlu, Rezzan Benardete, Ebru Mengenecioğlu tarafından dekore edildi.

BİRLEŞİK GAYRİMENKUL HAKKINDA HER ŞEY

İstanbul merkezli Birleşik Gayrimenkul; modern konut, konaklama ve karma-kullanımlı projelerde sektördeki standartları yükseltmekte uzmanlaşmış bir gayrimenkul geliştirme, inşaat ve yatırım firmasıdır. Endüstri lideri profesyonellerden oluşan Birleşik Gayrimenkul ekibinin tasarım ve inşaat alanlarında sahip oldukları engin deneyimin yanı sıra, bire bir proje yönetimi, sonuç odaklı satış ve pazarlama ve Türkiye’de gayrimenkul geliştirme ve inşaat alanlarında kazandıkları deneyimden doğan gayrimenkul finansmanları hakkında benzersiz uzmanlıkları vardır.

Sektörde öncü adımlar atan şirketin son dönemlerdeki projeleri arasında, Park Residences Cadde projesi de bulunmaktadır. Detaya, kaliteye ve titiz çalışmaya gösterilen üstün özenle, Birleşik Gayrimenkul projeleri, sanat, mühendislik ve beceriyi sentezleyen eserler olarak yaratılır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN