15.02.2020  05:42

Adana'da alevler söndürülemiyor... Fabrika yangını 3'üncü gününe girdi

Adana'da bir pamuk yağı fabrikasında çıkan yangın, 3'üncü gününe girdi. Adana Büyükşehir Belediyesi'nden 10 ekibin söndürmeye çalıştığı yangında, 3 gün önce trafiğe kapatılan Karataş yolu ise kontrollü olarak açıldı.

+
-

Adana'nın Yüreğir ilçesi Havutlu Mahallesi'ndeki bir pamuk yağı fabrikasında, henüz belirlenemeyen bir nedenle pamuk saplarının istiflendiği depoda, 13 Şubat'ta çıkan yangına itfaiye ekipleri, 3'üncü günde de müdahale ediyor.

20-02/15/basliksiz-1-1581745968.jpg

Adana Büyükşehir Belediyesi'nden 10 itfaiye ekibinin söndürmeye çalıştığı yangında, alevlerden etkilenmeyen pamuk sapı balyaları iş makinesiyle kamyonlara yüklenerek güvenli alana taşındı.

20-02/15/basliksiz-1-1581746053.jpg

Yaklaşık 50 saattir devam eden yangını kontrol altına alma çalışmaları çerçevesinde, 3 gün önce trafiğe kapatılan Karataş yolunda ise ulaşım kontrollü olarak sağlandı.

ADANA/AA

 

GÜNÜN VİDEOSU

İsrail cenazeye bile zulmetti

İsrail askerlerinin, abluka altındaki Gazze Şeridi''nde şehit ettikleri Filistinlinin naaşına yaptıkları zulüm kameralara yansıdı. Görüntülerde, buldozer kullanan İsrail askeri, Filistinli şehidin naaşını almaya çalışırken cesedi parçalayıp ardından sürüklüyor

DİĞER HABERLER
3 kız günlerdir kayıp
"Fesatçılara fırsat vermeyeceğiz"
Berna Laçin'in oyunu iptal edildi
CHP heyeti Van'a gidiyor
Elbet bir gün buluşacağız
Saatlerce kuyrukta bekliyorlar
HDP'de Mithat Sancar dönemi