Anne ile babadan kan donduran 'tandır' itirafı! Sevmedikleri üç çocuğunu da...

Anne ile babadan kan donduran 'tandır' itirafı! Sevmedikleri üç çocuğunu da...

Polis ekipleri tarafından yakalanıp tutuklanan anne ve baba, çocuklarına uyguladığı vahşeti itiraf etti. Cani baba, üç çocuğunu tandırda yakarak öldürdüğünü, birinin cesedini ise mutfağa gömdüğünü söyledi. İşte detaylar...

Tayland'ın Kamphaeng Phet eyaletinde bir sosyal medya fenomeninin, 4 ve 12 yaşlarındaki iki kızı, babalarından kurtarmasıyla kan donduran olay ortaya çıktı. 46 yaşındaki Songsak Songsaeng tarafından şiddet ve istismara maruz kalan kızlar, rezaletin sadece başlangıcıydı.

TANDIRDA YAKARAK ÖLDÜRMÜŞLER

Songsak Songsaeng'ın komşuları, adamın çocuklarına yaptığı eziyete daha fazla dayanamadı ve durumu polise bildirdi. Ekiplerin yaptığı incelemede adamın, 40 yaşındaki eşi Sunan Nahuanin ile birlikte 3 çocuğunu tandırda yakarak öldürdüğü ortaya çıktı. Çocukların en büyüğü olan 12 yaşındaki kız, kadınının önceki evliliğinden yaptığı bir çocuktu, diğer ikisi ise 4 ve 2 yaşındaydı.

uc-cocugunu-tandirda-yakarak-oldurmus-3.jpg

ÖLDÜRDÜKTEN SONRA MUTFAĞA GÖMMÜŞ

Songsak Songsaeng ve Sunan Nahuanin, Bangkok yakınlarındaki Pathum bölgesinde bir alışveriş merkezinde tutuklanana kadar polislerden kaçmayı başardı. Yakalandıktan sonra sorgularında suçlarını itiraf eden çift, çocuklarını öldürmek istemediklerini iddia etti.

Milliyet'te yer alan habere göre, çift, sorgularının devamında çocuklarından birini mutfağa gömdüğünü söyledi. Bu itiraf sonrası olay yerine giden ekipler, mutfağı kazmaya başladı. Polis, 70 cm kazdıktan sonra torbaların arasında çürümüş bir çocuk cesedi buldu.

uc-cocugunu-tandirda-yakarak-oldurmus-2.jpg

OTOPSİ SONRASI CEZA ALACAKLAR

Öte yandan polis, Songsak Songsaeng'in üçüncü eşiyle birlikte beş çocuğundan dördünün gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu tespit etti. Kayıp çocukların akıbetinin belirlenmesi için daha fazla araştırma yapılacak. Yapılan otopsi çalışmalarının ardından ise çiftin adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

uc-cocugunu-tandirda-yakarak-oldurmus-1.jpg

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN