Back To Top
Cumhurbaşkan Erdoğan'dan Bakanlıklara yeni atamalar

Cumhurbaşkan Erdoğan'dan Bakanlıklara yeni atamalar

 - Son Güncelleme: 23.08.2019 Cuma 11:51
Cumhurbaşkan Erdoğan\'dan Bakanlıklara yeni atamalar
- A +

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Muhammet Örnek görevden alındı, yerine Ali Çevik atandı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla yayımlanan 4 ayrı atama kararına göre, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Muhammet Örnek görevden alındı, yerine Ali Çevik atandı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Personel Dairesi Başkanlığına Necip Gülmüş, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığına Kadının Statüsü Genel Müdür Yardımcısı Süreyya Erkan getirildi. İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Önal İnaltekin görevden alınırken, bu suretle boşalan göreve Arzu Gür atandı.

Öte yandan Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne atanan Ali Çevik'in, Eski Hazine çalışanı Ali Çevik olmadığı, bir isim benzerliğinin söz konusu olduğu bildirildi.

ANKARA/AA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN