En çok o partiden seyirci katılıyor! Kemal Kılıçdaroğlu'nun Babala TV programındaki parti dağılımı belli oldu

En çok o partiden seyirci katılıyor! Kemal Kılıçdaroğlu'nun Babala TV programındaki parti dağılımı belli oldu

Babala TV yapımcısı Oğuzhan Uğur, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuk olacağı 'Mevzular: Açık Mikrofon' programında soru soracak seyircilerin hangi partilerden geldiği açıkladı. İşte detaylar...

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, video paylaşım sitesi Youtube'da yayın yapan Babala TV'nin 'Mevzular: Açık Mikrofon' programına konuk oluyor.

KEMAL KILIÇDAROĞLU BABALA TV YAYININA HANGİ PARTİDEN SEYİRCİLER KATILIYOR?

Programın yapımcısı ve sunucusu Oğuzhan Uğur, program öncesinde sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda soru soracak seyircilerin parti dağılımlarını paylaştı:

"An itibarıyla salonumuzda 243 AK Partili, 26 Memleket Partili, 81 MHP'li, 41 küskün CHP'li, 27 Zafer Partili olacak. Hem Türk basını hem de yabancı basından gazeteciler salonda hazır bulunacak. Dışarıdan şimdilik 3 videolu soru gelecek (artabilir).

Bir de torpil yaptığım, yakın çevremden 10 kişi soru sormadan izleyecek (olsun o kadar). Son anda iptal eden ya da vazgeçen olur mu bilemem, her zaman olur ama eksi 10, artı 10 onu, göreceğiz.

(Ayrıca 'Nefret ediyorum Kılıçdaroğlu'ndan, beni çağırın' diyen ve sosyal medyalarında Sayın Kılıçdaroğlu'na destek verdiklerini tespit ettiğimiz cici kardeşlerimiz vardı, ama maalesef onları reddettik)."

oguzhan-ugur-kemal-kilicdaroulu-babala-tv.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN