Back To Top
Lütfü Şehsuvaroğlu Karar'da

Lütfü Şehsuvaroğlu Karar'da

 - Son Güncelleme: 18.10.2019 Cuma 09:22
Lütfü Şehsuvaroğlu Karar\'da
- A +

Yazar ve şair Lütfü Lütfü Şehsuvaroğlu yarından itibaren yazılarıyla Karar'da.

 

Esir Türkler, Kafes, Eylül Seneleri, Avrupa Topluluğu Karşısında Türkiye, Münzevi Pürtelaş, Su Barışı eserlerinin sahibi Lütfü Şehsuvaroğlu, yazılarıyla yarından itibaren Karar'da.

LÜTFÜ ŞEHSUVAROĞLU

Lütfü Şehsuvaroğlu, 1957 yılında Erzincan'da doğdu. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Genç Arkadaş, Hasret, Nizam-ı Alem ve Divan Edebiyat dergilerini çıkardı. Bunun yanında Hergün, Yeni Düşünce, Vahdet ile Millet gazetelerinde de köşe yazarlığı yaptı. Ayrıca Yeniçağ, Ayyıldız, Son Çağrı, Gündüz, Yeni Hafta gazetelerinde de günlük olarak yazılar yayımladı. Öte yandan Türkiye Yazarlar Birliği'nin de genel başkanlık vazifesini yürüttü. Avrasya Yazarlar Birliği'nin de genel başkan yardımcılığını yapan Şehsuvaroğlu, halen daha TRT yayın kurulu üyesi olarak çalışmaktadır.

Yazarın eserleri şöyle:

Esir Türkler, Kafes, Eylül Seneleri, Avrupa Topluluğu Karşısında Türkiye, Münzevi Pürtelaş, Su Barışı, Milli Sivil Stratejik Konsept, Nurettin Topçu, Mehmet Akif, Necip Fazıl, Namık Kemal, Ziya Gökalp, 2024, Ordusunu Arayan Kumandan, Kösem Sultan'ın Yüzüğü

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN