Serkan Kıyak kimdir? Neden intihar etti, kaç yaşındaydı? İşte merak edilenler

Serkan Kıyak kimdir? Neden intihar etti, kaç yaşındaydı? İşte merak edilenler

Serkan Kıyak olayı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına damga vurmuştu. 19 aylık çocuğu bulunan eşinin 3 Aralık 2021 günü pideciye kaçtığını belirterek Müge Anlı'ya başvuran 32 yaşındaki adamın, canlı yayındaki haykırışları izleyenleri üzüntüye boğmuştu. Serkan Kıyak'ın 12 Aralık 2021 Pazar günü intihar ettiği öğrenildi. İşte, Serkan Kıyak'ın hayat hikayesi...

Anneannesini ve 1 yaşındaki çocuğunu eşine bıraktıktan sonra komşusu olan pideciye kaçan kadın bir hayatı kararttı... Yaşanan dramdan sonra Müge Anlı'ya çıkarak eşine geri dönmesi çağrısında bulunan Serkan Kıyak, kendini asarak yaşamına son verdi. 32 yaşındaki adam, son olarak tekrar programa çıkarak Müge Anlı’ya yaptığı böreği ikram etmiş ve eşinden ayrılmaya karar vererek yeni bir hayata başlayacağını duyurmuştu.

SERKAN KIYAK ÖLDÜ MÜ?

Uşak Gündem'in haberine göre, 12 Aralık 2021 Pazar günü saat 12.00 sıralarında Uşak merkezi Durak Mahallesi, Hoca Tahir Efendi Sokak'ta bulunan Orkun Apartmanı'nda 3. katta ikamet eden Serkan Kıyak evinde kendini asarak intihar etti.

2021-12-13-104002.jpg

SERKAN KIYAK'IN HAYATI

Serkan Kıyak 1989 yılında Uşak'ta dünyaya geldi. Yetiştirme yurdunda büyüdü. 2019 yılında görücü usulüyle Zehra Kıyak ile evlendi. Çiftin, 2020 yılında bir kızı oldu.

Serkan Kıyak'ı intihara sürükleyen süreç yaklaşık bir ay önce eşinin G. isimli bir adamla kaçmasıyla başladı. Önce eşinin başına bir şey geldiğinden şüphelenip aramaya başlayan talihsiz gencin eşinin bir başka adamla kaçtığını öğrenmesi üzerine, 6 Aralık 2021 günü ATV' de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına çıktığı ve burada eşine dönmesi için çağrı da bulunduğu belirtildi.

2021-12-13-104159-horz1-horz.jpg
Zehra Kıyak, Serkan Kıyak, çiftin kızı

SERKAN KIYAK NEDEN İNTİHAR ETTİ?

Eşinin kaçması ile bunalıma giren Serkan Kıyak'ın yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği ve vedalaştığı öğrenildi.

Mesajı alan yakınlarının evine koşması ile talihsiz gencin cesedi ile karşılaştıkları, bunun üzerine polis ve 112 ekiplerine haber verdikleri, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

MÜGE ANLI İNTİHAR HABERİNİ CANLI YAYINDA DUYURDU

Konuklarıyla birlikle siyah giyindiği görülen ünlü sunucu Müge Anlı 13 Aralık 2021 Pazartesi günü programı, "Bugün aslında güzel haberlerle programı açmayı düşünüyordum ama ne yazık ki onları biraz ertelemek zorundayım. Çünkü dün çok üzücü bir haber aldım. Hepimiz onu çok sevmiştik, eşi için gözyaşı dökmüştü. Serkan Kıyak. Ne yazık ki buradan gittikten sonra çocuğunu ablasına bıraktıktan sonra hayatına son vermiş" sözleriyle açtı.

Anlı, "Daha doğrusu, evde ölü olarak bulunuyor. Şu an üzerindeki soruşturmalar sürüyor" dedi.

61b621b41fa00.jpg

"ZEHRA, SERKAN İLE HEP DALGA GEÇTİ"

Canlı yayında Kıyak'ın ailesi de ilk kez konuştu.

Yayına bağlanan Serkan Kıyak'ın kuzeni Fatma Hanım, "Söylenecek söz yok aslında. Biz dünden beri evindeyiz. Gerçekten acımız çok büyük. Söyleyecek bir şey bulamıyorum şu an. Çok sevdiğimiz bir insandı ve bizi çok büyük hayal kırıklığına uğrattı, büyük acıya sebep oldu kendisi. Dün annesini aradı. Biz zaten haberi aldık, annesine gittik. Şu an burada değil, şehir dışında. Halamı arayıp, 'Zehra, çocuğum nerede? Onu almaya geleceğim' diye sordu ısrarla. Halam da çocuğun yerini söylemedi. Ve 'Çocuğumu da alacağım ve maaşımı da alacağım' dedi ve bunu gülerek söyledi. Sinir krizine girdi. Gizli numaradan aramış, ses kayıtları da vardır" diye konuştu.

"Zehra hep dalga geçti" diyen Fatma Hanım, "Gülerek, Serkan ağabeye mesajlar atarak resmen dalga geçti. Tüm Türkiye şahit oldu. Kendisi yerlere attı, çok ağladı" dedi.

61b621ba1a97a.jpg

SERKAN KIYAK'IN KARDEŞİ: EN SON BİZİMLE VEDALAŞTI

Serkan Kıyak'ın kız kardeşi Ayşe Şenol ise, "Çok kötüyüz. Ağabeyim en son vedalaştı bizimle, kandırdı bizi. Hiç böyle bir şey yapmayacaktı. Otobüste çok konuştuk onunla. Çok konuştuk, 'Kızım için her şeyi yapacağım, istemiyorum lanet olsun' dedi. 'Ben bir daha çıkmayacağım programa, benim ünlü olma gibi bir amacım yok' dedi. Çocuğuna çok düşkündü. Babasının ninnisiyle uyudu dün gece" diye konuştu.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN