Türkeş'in oğlundan MHP'li isimlere zehir zemberek sözler

Türkeş'in oğlundan MHP'li isimlere zehir zemberek sözler

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş, Adana Ülkü Ocakları'nın Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlamasının ardından MHP'nin önemli isimlerine zehir zemberek sözlerle yüklendi. Kutalmış Türkeş, "Sinan‘ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz ulviye’ye!" ifadelerini kullandı.

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş, kardeşi Ayyüce Türkeş'i hedef alanlara yönelik sinkaflı sözler kullandı. Kutalmış Türkeş paylaşımında, "Alparslan Türkeş’in evladı olduklarını iddia ederek Türkeş’in adını ve kanını taşıyan öz evlatlarına hakaret edenler, hele de ömründe Türkeş’i görmemiş olanlar! Sizlerin Türkeş'in evladı olması imkansız.(...) Fazla uzaklara değil sizi kullanan adamlara bakın, mesela domuz suratlı Semihe, mesela Sinan‘ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz ulviye’ye!" ifadelerini kullandı.

Alparslan Türkeş’in oğlu Kutalmış Türkeş, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP İstanbul Milletvekili Edip Semih Yalçın ile Milliyetçi Hareket Partisi (AR-GE) Genel Başkan Yardımcısı ve MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter'i hedef aldı.

"SİZLERİN TÜRKEŞ'İN EVLADI OLMASI İMKANSIZ"

MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş’in oğlu Kutalmış Türkeş, küfür içeren sözler kullandığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Alparslan Türkeş’in evladı olduklarını iddia ederek Türkeş’in adını ve kanını taşıyan öz evlatlarına hakaret edenler, hele de ömründe Türkeş’i görmemiş olanlar! Sizlerin Türkeş'in evladı olması imkansız, zira Türkeş o...lardan çocuk yapmadı hiç! Siz babalarınızı aramaya devam edin, fazla uzaklara değil sizi kullanan adamlara bakın, mesela domuz suratlı Semihe, mesela Sinan‘ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz Ulviye’ye!"

'MİLYONLARCA ÜLKÜCÜNÜN MUKADDES DAVASINA İHANET ETTİN!'

Sinan Ateş soruşturmasında yurtdışı yasağı getirilen Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım da tartışmaya dahil olarak şu paylaşımda bulundu:

"Ahmet Kutalmış denilen rezil, ahlaksız herif!.. Başbuğumuzu görmediği halde gönülden seven, davasını ve ülküsünü yaşatmak için mücadele eden ülküdaşlarımıza küfür edecek kadar aşağılıksın! Hayatın Başbuğumuzun emanetlerine hıyanet etmekle, kemiklerini sızlatmakla geçti. Başbuğumuzun soyadının arkasına sığınarak milyonlarca ülkücünün mukaddes davasına, kutsal ocağına ihanet ettin! Kuduz köpekten farkın yok! Haddini bil, salyalarını parti ve ocağımızdan öteye akıt. Dikkat et; kuduz köpeklerin sonunu herkes bilir..! Biz uyaralım da…"

Öne Çıkanlar
YORUMLAR (3)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
3 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN