Back To Top
Yarından itibaren sağanak geliyor, hava 5 derece birden soğuyacak

Yarından itibaren sağanak geliyor, hava 5 derece birden soğuyacak

 - Son Güncelleme: 30.10.2019 Çarşamba 13:01
Yarından itibaren sağanak geliyor, hava 5 derece birden soğuyacak
- A +

Yarından itibaren hava durumu değişiyor. Yurdu etkisi altına alacak olan sağanak yağış birçok noktada hava sıcaklıklarının ciddi şekilde düşmesine neden olacak. Son dakika uyarılarına göre İstanbul'da bugün 21 derece dolaylarında olan hava sıcaklığı cuma günü 16 dereceye kadar düşecek.

Türkiye’de yarından itibaren etkisini gösterecek olan yağışlı havayla birlikte sıcaklıklarda da düşüş gözlenecek. Yarın yurdun kuzey kesimlerinde bağlayacak olan yağışlar cuma günü tüm yurda yayılacak. Hafta sonu yağışların etkisini kaybetmesi bekleniyor.

İSTANBUL 5 DERECE BİRDEN SOĞUYOR

Yağışlar serin havayı da beraberinde getirecek, İstanbul’da yağışlarla beraber hava 5 derece kadar düşecek. Gece saatlerinde 13 dereceye inecek olan hava sıcaklığı kışı hissettirecek.

HAFTA SONU YAĞIŞLAR ETKİSİNİ AZALTACAK

Meteoroloji’nin 5 günlük hava durumu tahmin haritasına göre yarın başlayacak olan yağışlar hafta sonu etkisini azatlacak.

İŞTE HARİTALARLA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNLERİ

19-10/30/haritatahmingun1.png

19-10/30/haritatahmingun2.png

19-10/30/haritatahmingun3.png

19-10/30/haritatahmingun4.png

19-10/30/haritatahmingun5.png

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN