EDHO son bölümde Gönül'e iftira atan Macit infaz ediliyor!

EDHO son bölümde Gönül'e iftira atan Macit infaz ediliyor!

Hızır Çakırbeyli, Tuncay'ı infaz ettikten sonra hedefine Rıdvan ve çetesini koyar. Düşmanını tanımak için ayağına giden Hızır Çakırbeyli, savaş çanları çalan Rıdvan'a 24 saat süre verir. İşte, şaşkınlık uyandıran son fragman...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. yeni bölüm neler olacak, diziseverler tarafından heyecanla bekleniyor. Tipi'yi kızdırmak için merhum eşi Gönül'e iftira atan Macit ise yaptığı hatayı hayatıyla öder. Tipi'nin Macit'i infaz etmesi savaşın fitilini ateşler. Tuncay ve ekibinin yaptığı hataya düşmeyen Rıdvan, Hızır Çakırbeyli ve dostlarını hafife almaz ve gerekli bağlantıları önceden kurar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 192. BÖLÜM FRAGMANI

0x0-192-bolum-foto-galeri-1619422104988.jpg

EDHO 192. BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Aksiyon dolu sahneleriyle ilgiyle takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 192. bölümü, 27 Nisan 2021 Salı günü saat 21.00'de ATV'de izleyicisiyle buluşacak. Saat 20.00'de ise önceki bölümün tekrarı ekranlara gelecek. EDHO tüm bölümleri izlemek için kanalın internet sitesine göz atabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm neler oldu, hatırlayalım: Amcası Hızır Çakırbeyli'yi korumak için iyileştiğini saklayan Alpaslan Çakırbeyli, İlhan'ı ortadan kaldırır. Bu olaydan sonra tüm şüpheleri üzerine çeken Alpaslan Çakırbeyli, amcasının tüm sıkıştırmalarına rağmen açık vermez.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

EDHO 192. bölüm özeti: Kardeşi Macit'in intikamını almak için gözünü karartan Rıdvan, hedefine Tipi'yi koyar. Hızır Çakırbeyli ise Tuncay'dan sonra daha büyük bir düşmanla karşı karşıya kaldığının farkındadır. Hızır Çakırbeyli'nin vereceği bu savaşta en büyük desteği ise yeğeni Alpaslan ve eski düşmanı Yaman Korkmaz olur. İlyas ve Ömür Çakırbeyli arasındaki gerilim gün geçtikçe artmaya devam eder. Eşinin hayatından endişe ettiği için işlerden elini çekmesini isteyen Ömür, İlyas Çakırbeyli'yi köşeye sıkıştırır ve ağzından boşanma kelimeleri dökülür. Eşinin her zaman desteğini isteyen İlyas Çakırbeyli, aradığını bulamaz. Ömür'ün İlyas Çakırbeyli'ye karşı bu tavrı Pınar'ın işine gelir. Karı koca arasındaki gerilimden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli ise olaya müdahale etmek ister. Hızır Çakırbeyli'nin bu hamlesi İlyas'ın evi terk etmesini engelleyemez.

0x0-192-bolum-foto-galeri-1619422098931.jpg

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranların fenomen dizisi EDHO'nun çekimleri İstanbul'un çeşitli ilçelerinde ve mahallelerinde yapılıyor. Hızır Çakırbeyli'nin evi İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki Sarıyer'de Zekeriyaköy semtinde bulunuyor. Dizideki masa sahneleri ise Asya Yakası'nda yer alan Üsküdar ilçesindeki Hababam Sınıfı Müzesi Adile Sultan Kasrı'nda çekiliyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN