Hakkı olan haklarını geri alıyor! Koç, Oğlak, Kova, Aslan, Yay, Terazi, Akrep, Başak... İşte 24 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Hakkı olan haklarını geri alıyor! Koç, Oğlak, Kova, Aslan, Yay, Terazi, Akrep, Başak... İşte 24 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Tamamladığınız bir iş ya da bulduğunuz bir fikir karşılığında hak ettiğiniz övgüyü alamıyorsunuz. Sesinizi yükseltmeli ve kendinizi savunmalısınız. Evet, olay çıkarmak istemediğiniz anlaşılıyor, ancak bunun için gereken şey bu olabilir.

24 EYLÜL 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün her şey olabilir. Bu sizin için iyi bir haber değil mi? Aslında bu, nereye gideceğinizi ve neyi başaracağınızı büyük ölçüde kontrol edebileceğiniz anlamına geliyor. Eğer bir şeylerin yanlış gideceği korkusuyla yola çıkarsanız, yanlışa sapabilirsiniz.

Ancak ne yapacağınıza karar verir ve kendinize güvenerek, cesaretle ve kararlılıkla yola koyulursanız, muhtemelen varacağınız yer de hedeflediğiniz yer olacaktır. Unutmayın ki başınıza gelenlerden siz sorumlusunuz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Tamamladığınız bir iş ya da bulduğunuz bir fikir karşılığında hak ettiğiniz övgüyü alamıyorsunuz. Sesinizi yükseltmeli ve kendinizi savunmalısınız. Evet, olay çıkarmak istemediğiniz anlaşılıyor, ancak bunun için gereken şey bu olabilir.

Ancak, çok fazla zaman geçmeden konuşursanız, muhtemelen bir tartışmayla karşı karşıya kalmayacağınızı göreceksiniz. Kazandığınız ve hak ettiğiniz takdiri almakta yanlış bir şey yok.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün iş yerinde bir konuyu ele almak için hızlı hareket etmeniz gerekebilir, ancak birileri size yavaşlamanız için yalvarıyor olabilir. Bu, hızlı hareket eden yapınız nedeniyle ara sıra duyduğunuz bir şey olabilir. Ancak bu, bu durumda hızlı hareket etmenizin yanlış olduğu anlamına gelmez.

Size söylenenleri dikkate alın, ancak içgüdülerinize göre hareket edin. Eğer bir hamle yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız, o zaman yapın. Bu şekilde büyük bir sorunun çıkmasını önleyebilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bir aile meselesinde sandığınızdan daha fazla etkiye sahip olabilirsiniz. İster en genç, en az deneyimli, en az fikri sorulan kişi olun, ister ailenin yüz karası olarak görülün, sesinizi yükseltmeniz gerekir. Belirli bir deneyime sahip olmasanız bile, keskin bir içgörü ve sezgiye sahipsiniz ve başkalarının asla bilemeyeceği bir şeyi biliyor ve anlıyorsunuz.

Olup bitenlere getireceğiniz benzersiz bakış açısı günü kurtarabilir. Gerekirse ısrarcı olun. Sesinizi duyurmaya hakkınız var.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bugün çok sayıda görevi üstlenmek için kendinize meydan okumuş olabilirsiniz. Kolaylıkla üstesinden gelebileceğinizden çok daha fazla işi yüklendiğinizi fark etmeye başlamış olsanız da, hepsini halletme ihtiyacı hissediyorsunuz.

Gurur yapıyorsunuz. Rotanızı değiştirmek istemiyorsunuz ama muhtemelen değiştirmelisiniz. Neden kendinizi gereksiz yere strese sokasınız ki? Taşımak zorunda olmadığınız bir yükü neden taşıyasınız ki? Rahatlayın! Bir liste yapın, bugün gerçekten tamamlamanız gerekenlere öncelik verin ve ondan sonraki her şeye zaman ve enerjiniz elverdiğince devam edin.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Çok iyi tanıdığınız biriyle aranızdaki uzun ve zorlu bir çatışmanın sonuna geldiniz. Bu her şeyin birdenbire düzeleceği anlamına gelmiyor. Ne olursa olsun, bir seçim yapmanız gerekecek, ancak bu fırsat çok yakında karşınıza çıkacak.

Bu, eğer fırsatı değerlendirmek isterseniz, uzlaşma şansına sahip olacağınız anlamına gelebilir. Ya da tamamen çekip gitme durumunuz olabilir ve eğer öyleyse, kendinizi beklediğinizden daha hafif ve özgür hissedeceğinizi göreceksiniz. Ancak seçim yapmak size kalmış. Sizin için en iyisi hangisi?

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Birisi, belki de işle ilgili verdiği bir sözü yerine getirmiyor olabilir. Meselenin üzerine gitmek seçenekler arasında olsa da, bunun en iyi yol olup olmadığına karar vermelisiniz. Bunu yaparsanız muhtemelen istediğiniz olur, ancak çok fazla stres, kötü hisler ve muhalefetle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Ancak başka seçenekleriniz de var, bunlardan biri de aynı bağlılığı daha iyi, daha güvenilir bir kaynaktan aramak. En azından seçenekleriniz var!

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Sabahları doğal afetler, şiddet ve diğer korkutucu şeylerle dolu haberleri dinlemek, gününüzü üzülerek geçirmenize neden olabilir. Gece bir korku filmi izlemek de aynı etkiyi yaratabilir. Aynı fikir zihninizde beslediğiniz düşünceler için de geçerli.

Yatmadan önce kafanızı korku ve endişeyle doldurursanız, muhtemelen huzursuz bir uyku çekecek ve ardından yorgun uyanacaksınız. Eğer böyle hissediyorsanız, yatmadan önce zihninize sadece mutlu ve umutlu düşüncelerin girmesine izin verin, farkı göreceksiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Bir arkadaşınız ya da iş ortağınız sizi bir plana dahil etmek isteyebilir. Bununla bağlantılı olarak para kazanma şansınız olabilir. Yine de burada sizin için uygun olmayan bir şeyler var. Bu bariz bir şey olmasa da, hissedebileceğiniz bir şey.

Eğer kafanıza takılan bir şeyi sorarsanız, terslenebilirsiniz. Birisi sizden değil, planın başarılı olmasını istediği için kendisine itiraf edemediği bir şeyi kendisinden saklıyor olabilir. Ancak yine de araştırırsanız, olası sorunları ortadan kaldırırken planı kurtarabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Hoşgörülü olmak ile yumuşak başlı olmak arasında büyük bir fark vardır. Nazik olabilirsiniz, ancak yanlış kişiye veya yanlış nedenlerle nazik olursanız, itilip kakılabilirsiniz.

Siz ince ruhlu birisiniz. Başkalarının sorunlarına tahammül etmeye ve herkese karşı nazik olmaya çalışıyorsunuz. Ancak, şu anda birilerinin yapıyor olabileceği gibi, birileri sizin nezaketinizden yararlandığında bazen bir çizgi çekmeniz gerekebilir. Birinin davranışları sizi strese sokmaya ve bıktırmaya başladıysa, bu sınırınıza ulaştığınızın bir göstergesi olabilir. Size kötü davranılmayacağını açıkça belirtmek için bir şeyler söylemekten çekinmeyin.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

"Bu sizi ilgilendirmez". Şu anda birileri size bunu söylüyor olabilir. Ancak ne derlerse desinler, bu şey her neyse, gerçekten de bir düzeyde sizi ilgilendiriyor. Birinin ne yaptığıyla ilgili endişeleriniz olabilir ve onun hayatını kontrol etmek size düşmese de, size bir şeyleri kendi yöntemlerinizle yapma hakkınız olmadığını ima ediyor olabilirler ama siz bu hakka sahipsiniz.

Şu anda bir kişiyle anlaşmazlık içindeyseniz, sizi geri adım atmanız için korkutmasına izin vermeyin. Sizin de payınız olan hususları ele alın ve bu konuda kendinizi kötü hissetmeyin.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Yeni bir fırsatın yeteneklerinizin ötesinde olduğuna gerçekten inanabilirsiniz. Doğal olarak, büyük cazibesine rağmen bu fırsatı geri çevirebilirsiniz. Zamanınızı boşa harcamak ya da kendinizi aptal yerine koymak istemezsiniz. Ancak bunu denemelisiniz çünkü bu fırsat sizin yeteneklerinizin ötesinde değil.

Aslında, eğer biraz kendinize güvenirseniz ve size edilen teklife sanki başka biriymişsiniz gibi bakarsanız, bunun kesinlikle mükemmel olduğunu ve geri çevirmenin utanç verici olacağını göreceksiniz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN