Kaan Yıldırım, 'Sipahi' dizisinin yayından kaldırılması hakkında sert konuştu! Samimiyetle söylüyorum...

Kaan Yıldırım, 'Sipahi' dizisinin yayından kaldırılması hakkında sert konuştu! Samimiyetle söylüyorum...

Ekonomik gerekçelerle yayından kaldırılan 'Sipahi' dizisinin başrol oyuncusu Kaan Yıldırım, sadece 8 bölüm yayınlanan eski dizisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte, Kaan Yıldırım'ın Sipahi dizisinin erken finali hakkındaki yorumu...

Show TV'de aralık ayında yayın hayatına başlayan 'Sipahi' dizisi, reytinglerde istenen dereceleri elde edemeyince kanal yönetimi maliyetlerin karşılanamadığını yapımcı firmaya bildirdi.

Yayından kaldırılma kararı verilen dizide yapımcı CNP Film, ekonomik gerekçelerle dizinin erken final yapacağını set ekibine ve oyunculara bildirdi.

kaan-yildirim-sipahi-dizisi-1.jpg

EKONOMİK KRİZİ 'SİPAHİ'Yİ DE VURDU

CNP Film final kararının ardından ekibe gönderdiği mesajda, "Artan maliyetler sebebiyle maalesef 8. bölüm itibariyle final kararı alındı. Hepinizin bu işte emeği çok büyük. Herkese çok teşekkür ediyorum. Diğer projelerimizde görüşmek üzere..." ifadelerini kullandı.

Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık'ın başrollerinde yer aldığı 'Sipahi' dizisi bu hafta yayınlanan 8. bölümle ekranlara veda etti.

kaan-yildirim-sipahi-dizisi-3.jpg

"BAZI İŞLER KISA SÜRER"

Sona eren Sipahi dizisi hakkında konuşan oyuncu Kaan Yıldırım, "Zorlu bir 4 ay geçirdik. Güzel çalıştık. İşler başlar, biter; bazıları uzun, bazıları kısa sürer. Bence hatırlarda iyi kalmak çok önemli. Bu ekip benim hatırımda iyi kalacak. Samimiyetle söylüyorum" açıklamasında bulundu.

kaan-yildirim-sipahi-dizisi-2.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN