Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli oldu mu, ne zaman başlayacak? Müge Anlı yeni sezon başlangıç tarihi

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli oldu mu, ne zaman başlayacak? Müge Anlı yeni sezon başlangıç tarihi

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert Haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara ara verdi. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte Müge Anlı'nın ne zaman ekranlara geleceği de merak edildi. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlıyor? Yeni sezon tarihi belli oldu mu? İşte detaylar...

ATV'nin sabah kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Haziran ayında sezon finali yaparak tatile girdi. Yeni yayın döneminde 15. sezonu ile ekranlarda olacak programın ne zaman başlayacağı merak ediliyor. İşte, Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezon tarihine dair detaylar..

Müge Anlı yeni sezon ne zaman başlıyor?

Müge Anlı'nın sunduğu sevilen program Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni yayın tarihine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Geçen sene Ağustos ayının sonlarında yeni sezonu başlayan programın, bu yıl da yine Ağustos ayının sonlarında başlayacağı tahmin ediliyor.

 müge anlı

Müge Anlı kim?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Müge Anlı, yüksek lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk alanında yapmıştır. Kariyerine magazin alanında adım atan Anlı, meslektaşı Şenay Düdek ile yaptıkları Dobra Dobra isimli programla uzun süre ekranlara gelmiştir.

Magazin sunuculuğundaki deneyiminin ardından magazini bırakarak sunuculuğa adım atan Anlı, ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli tartışma programına başlamıştır. Programda, kayıpları arayan, faili meçhul cinayetleri çözen Müge Anlı yıllardır ekranların vazgeçilmez ismi olmayı başardı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN