O burçlar sabahın ilk saatlerine dikkat etmeli! İşte bu sabah krizle karşılaşacak burçlar...

O burçlar sabahın ilk saatlerine dikkat etmeli! İşte bu sabah krizle karşılaşacak burçlar...

Bugün erken saatlerde, İlk Dördün Ay, Güneş'in Akrep'teki Ay ile Kova'daki Ay'ın tam karesinde. Harekete geçmek zorunda hissettiğimiz için herhangi bir çeyrek Ay evresini çevreleyen bir kriz teması var. Şu anda yönetilmesi gereken bir miktar deneme yanılma veya gerginlik olabilir, ancak bu bizi harekete geçmeye motive etmeye de yardımcı olabilir! Son zamanlardaki yeni başlangıçlar ilk engelleriyle karşılaşabilir.

1 KASIM 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bütün gününü Kova'da geçirir ve bizi entelektüel uyarım ve olağandışı veya alışılmamış deneyimler aramaya teşvik eder. Arkadaşlar, topluluk, gruplar, nedenler ve mutluluk hedefleri artık daha güçlü odakta olabilir. Kova'daki Kova Ay kavuşumu Satürn ve Mars üçgeni Vesta ile bu konularda kendimizi oldukça sorumlu veya ciddi hissedebiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Bu çok duygusal bir salı olacak çünkü aşk hayatınızda bazı değişiklikler baş gösteriyor olabilir.

Bazı Koçlar olanları çok stresli karşılarken, diğerleri gerçekten memnun olacak.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Şu anki eğilim tamamen eğlence ve oyunlarla ilgili ve görünüşe göre bu, eğlence ve iş arasında gerçekten bir denge bulmanız gereken günlerden biri.

Rüya gibi bir moddasınız ve sabahın çoğunu bu belirsiz ruh hali içinde geçireceksiniz. Bundan kurtulmak için pek de uğraştığınız söylenemez.

astroloji-1.jpg

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

İş yerindeki insanlarla etkileşimler bugün oldukça yavaş ilerleyecek. Bu ilgisiz olduğunuzdan değil, dikkatinizin dağılmasına izin vermenizden kaynaklanıyor.

Görünüşe göre kafanızda belirli hedefler var ve bu hedeflere ulaşmak için her şeyi yapacaksınız. Ayrıca, öğleden sonra partneriniz, dikkatiniz dağıldığı için sizi eleştirebilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Mevcut durum sizi çok konuşkan bir moda sokuyor gibi görünüyor, bu nedenle bu salının çoğunu herkesle sohbet ederek geçirmeniz muhtemel.

Bazı insanlarla ortak noktalarınız olduğunu fark edeceksiniz, ancak öğleden sonra bazı sorumluluklarınız önünüzü kesebilir.

astroloji-2.jpg

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Kendinizi gündemde tutmak istiyorsanız, bugün herkesi etkilemek için bazı gizli yeteneklerinizi ortaya çıkarmanız gerekiyor, aksi takdirde otoriteniz el değiştirebilir.

Çevrenizdeki insanlardan gelen teşviklerle cesaret toplamış görünüyorsunuz. Yine de bu teşviklerin olmadığı durumlarda nasıl davranacağınızı görmek ilginç olacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Enerji potansiyeliniz yüksek ama bu salı ona erişmek için sezgilerinizi yeterince iyi kullanmıyorsunuz. Bu çok kötü çünkü onunla çok etkileyici şeyler yapabilirdiniz.

Öte yandan, pratik faaliyetlerde harika olduğunuzu fark edebilirsiniz ve belki de dikkatinizi bu alana yöneltmelisiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Bazı aile meselelerini en iyi bu sabahın erken saatlerinde tartışabileceksiniz çünkü görünen o ki, her şeyi olduğu gibi söyleyecek kadar dürüst ve diğer insanların da anlayabileceği kadar açık olacaksınız.

Bu aynı zamanda işlerin oturması için öğleden hemen önce size biraz zaman kazandırabilir.

astroloji-3.jpg

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

İlişkinizde tam olarak nerede durduğunuzu bilmediğiniz için duygusal bir gün sizi bekliyor. Sabahın erken saatlerinde talihsiz bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Özellikle de partnerinizin önünde egonuzu sağlam tutabilmek adına kendinize çok fazla eziyet etmeyin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Yıldızlar sizin yanınızda, hayalleriniz ne kadar cüretkar olursa olsun ve bugün onlara erişemeyecek olsanız da bugün en azından iyi bir başlangıç yapma şansınız yüksek.

Ayrıca, bir tür ekonomik ödül peşinde koştuğunuz hayalinize ulaşabilmenize kesinlikle yardımcı olacaktır.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bu salı bazı Oğlakların dikkati oldukça dağılacak, bu nedenle işte küçük hatalar yapma riskleri oldukça yüksek.

İyi haber şu ki, bunların düzeltilmesi kolay olacak. Öğleden sonra, gerçekten dedikoducu bir gruba dahil olabilirsiniz ve onların arasında bazı ilginç şeyler keşfedebilirsiniz.

astroloji.jpg

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Bu salı, duygusal bir konuda gerçek bir netlik kazanmış görünüyorsunuz ve hatta bu konu hakkında başkalarına ders vermeye başlayacaksınız.

Her zaman kazanmıyor olabilirsiniz, daha çok kaybediyorsunuz ve aslında alacağınız bir ders var ama günün sonunda, gerçekten bu şeyleri nasıl algıladığınız ve onlardan ne öğrendiğiniz size kalmış.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Bir miktar disiplin hayatınıza etki ederken, çevrenizdekilerden de size ayak uydurmalarını istiyorsunuz.

Hayatınızın bazı alanlarında mükemmel bir rol model gibi görünüyorsunuz ve diğer bazı alanlarda insanlardan çok fazla şey bekliyor olabilirsiniz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN