Seda Sayan'dan 5 yaş küçük kaynanasıyla ilk poz! Aileyi içten fethetti

Seda Sayan'dan 5 yaş küçük kaynanasıyla ilk poz! Aileyi içten fethetti

Kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile 7. evliliğini yapan ünlü sanatçı Seda Sayan, düğününe gelemeyen kayınvalidesi ve kayınpederinin elini öpmek için Mersin'e gitti. Eşi Çağlar Ökten'in ilk evliliğinden olan oğluyla da sürekli paylaşım yapan Sayan, aileyle samimi pozlar verdi. İşte o fotoğraflar.

7. defa nikah masasına oturan Seda Sayan, 35 yaşındaki müzisyen Çağlar Ökten ile Mayıs ayında dünya evine girdi. Düğününe iki tarafında ailesi katılmazken, çift yakın dostlarının olduğu ve kameralardan uzak bir nikah düzenlediler. Sayan'ın kayınpederi ve kayınvalidesi ise evliliklerini bir video ile kutlamıştı. Eşiyle beraber ilk tatillerini Kaş'ta yapacaklarını belirten Sayan'ın ilk durağı Mersin oldu. Mersin'de eşinin ailesini ziyaret eden Sayan kendisinden 5 yaş küçük olduğu iddia edilen kayınvalidesiyle de ilk fotoğrafını yayınladı. İşte Seda Sayan'ın aile pozları.

1737491.jpg

SEDA SAYAN'DAN MERSİN ÇIKARMASI

Eşi Çağlar Ökten'le beraber Mersin'de soluğu alan ünlü sanatçı Seda Sayan, kayınvalidesi ve kayınpederinin ellerini öptü.

seda-ask.jpg

Beraber samimi pozlar veren Sayan, Çağlar Ökten'in ilk evliliğinden olan oğlu Artur'u da adeta bağrına bastı. 11 yaşındaki Artur Ökten'i piyano çalarken çeken Sayan, o anları ise Instagram sayfasından yayınlamayı ihmal etmedi.

rikin.jpg

KAYINVALİDESİ VE KAYINPEDERİYLE İLK KARE

Ökten ailesi ile samimi bir ziyaret geçiren Sayan, kayınvalidesi Hicran Ökten ile de ayrı bir fotoğraf çekilip, "Canım Hicommm" açıklamasıyla paylaştı. Mutluluğu gözlerinden okunan Sayan'ın kayınvalidesinden 5 yaş büyük olduğu iddia edildi. Yaşına rağmen kayınvalidesinden genç gösteren Sayan, güzelliği ile yine dikkatleri çekti.

İŞTE SEDA SAYAN'IN AİLE FOTOĞRAFLARI

sedasayan1.jpg

sayanseda.jpg

oktn-001.jpgartur1-1.jpg

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN