Back To Top
Başkan Hidayet Türkoğlu’ndan All-Star için teşekkür

Başkan Hidayet Türkoğlu’ndan All-Star için teşekkür

Başkan Hidayet Türkoğlu’ndan All-Star için teşekkür
- A +

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyonuna destek veren herkese teşekkür etti

Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyonu Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapıldı. Etkinliğin ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, "Burayı dolduran İstanbul halkına ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu tip organizasyonlar salonlar dolduğu zaman çok keyifli ve zevkli oluyor. Burada bulunan sporcu arkadaşlarımıza, yetenek yarışmasından All-Star kadrosunda bulunan tüm sporcu arkadaşlarımıza, antrenörlerimize, yöneticilerimize, camiamızın bütün değerlerine bu organizasyonun parçası olmak istedikleri için teşekkür ederim. Halkımızın beğendiği, takip ettiği sporcular buradaydı, herkesi kutluyorum. Bu tip organizasyonlar sponsorlarla daha renkli, daha içerik dolu oluyor. Bu anlamda sponsorlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Onların sayesinde seyirciler güzel şovlar görme fırsatı buldu. Bizimle bulunan değerli sanatçılarımız bir amaç için toplanmıştı. Onlara da teşekkür ederim. Edis’e güzel konseri için teşekkür ediyoruz. Sayın bakanımız Berat bey, ailesiyle birlikte neredeyse 5 saat buradaydı. Bu yoğun temposunda bizimle burada olduğu için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizi çok onure ettiler, sağolsunlar” diye konuştu.

İSTANBUL/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN