Karahan Çantay'ın son röportajı ortaya çıktı: Türkiye'den kendi isteğimle gittim

Karahan Çantay'ın son röportajı ortaya çıktı: Türkiye'den kendi isteğimle gittim

Türkiye'nin ilk erkek güzeli seçilen ve Tayland'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Karahan Çantay'ın, son röportajı ortaya çıktı: Türkiye'den kendi isteğimle yurt dışına gittim. Çok sıkıldım, çok yıprandım.

Onur Akay'ın, 2015 yılında Karahan Çantay ile yaptığı röportajda ortaya çıktı.

Türkiye'yi neden terk ettiğini anlatan Çantay, tehdit edilmediğini belirterek "Ben kendi isteğimle gittim. Çok sıkıldım, çok yıprandım. Uzak Doğu hayalim de vardı" dedi.

"HEP ÇOCUK KALDIĞIMDAN OLDU"

Çantay, uyuşturucu satıcısı olduğu iddiaları ile ilgili konuştu: "Bu olayda suçsuzdum. Bana tuzak kurdular. 2 ay yattım. Bir dönem kullanıcı oldum ama dediğim gibi tuzak kurdular bana. Çünkü benim yaşım büyüdü ama aklen hiç büyümedim. Hep çocuk kaldığımdan oldu."

"TAKSİ ŞÖFORLÜĞÜ BİLE YAPTIM"

Yurt dışında Amerika ve Uzak Doğu ülkelerinde yaşadığını belirten, Çantay, geçimini sağlamak için taksi şoförlüğü bile yaptığını söyledi.

"Türkiye'ye geri dönmeyecek misin?" şeklindeki soruya Çantay şunları söyledi: "Sürekli Ankara'ya gelip gittim. Yurtdışından Türkiye'ye dönüşler yaptığım da oldu. Ankara'da ailemin yanında yaşadım ve yarım kalan üniversite eğitimime devam ettim. ODTÜ'ye geri döndüm."

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN