Tayland'da hayatını kaybeden eski manken Karahan Çantay, son yolculuğuna uğurlandı

Tayland'da hayatını kaybeden eski manken Karahan Çantay, son yolculuğuna uğurlandı

Tayland'da geçirdiği kaza sonrası genç yaşta hayatını kaybeden eski manken ve oyuncu Karahan Çantay Ankara'da toprağa verildi. Cenaze törenine katılan anne Zeliha ile kardeşleri Betül ve Erinç Çantay, tabuta sarılarak gözyaşı döktü.

Tayland'ın Başkenti Bangkok'ta motosikletiyle geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitiren Karahan Çantay, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı.

Eski manken ve oyuncu Karahan Çantay, matematik öğretmeni olarak görev yaptığı Bangkok'ta 7 Mart Pazar günü motosikletiyle geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. Çantay'ın cenazesi, THY'nin Bangkok-İstanbul seferini yapan uçakla dün sabah saatlerinde İstanbul'a getirilerek Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Çantay'ın cenazesi, Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemlerinin ardından kardeşi Erinç Çantay tarafından teslim alınarak Ankara'ya getirildi.

karahancagatay-jpg1.jpg

Çantay için Karşıyaka Mezarlığı'ndaki Ahmet Efendi Camii'nde tören düzenlendi. Törene, baba Erşed, anne Zeliha, kardeşler Erinç ve Betül Çantay'ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

karahancagatay-jpg2.jpg

TABUTA SARILARAK GÖZYAŞI DÖKTÜLER

Törende ayakta durmakta güçlük çeken anne Zeliha ile kardeşleri Betül ve Erinç Çantay, tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Anne ve kardeşlerini, yakınları sakinleştirmeye çalıştı. Karahan Çantay'ın naaşı, kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN