Duyan inanamadı! At arabasıyla gelip dondurma çaldılar

Bursa'da bir markete gelen hırsızlar at arabası ile dondurma dolabını kırıp dondurmaları çaldılar. Duyanların inanamadığı o anlar güvenlik kameralarına saniye saniye kaydedilirken market sahibi ise mağduriyetlerinin giderilmesini istedi.

Bursa'da bir markete sabah saatlerinde gelen at arabalı hırsızlar, dolaptaki tüm dondurmaları at arabasına yükleyerek çaldı.

Nilüfer ilçesi Ertuğrul Mahallesi'nde bulunan bir markete sabaha karşı at arabasıyla gelen 2 hırsız, yanlarında getirdikleri levyelerle dolabın kilitlerini kırdı. Daha sonra güvenlik kameralarının yönünü değiştirerek dolaptaki pahalı ne kadar dondurma varsa çalarak at arabasına yükleyip kayıplara karıştı. Dükkanda bulunan başka hiçbir şeye dokunmayan hırsızların sadece dondurmaları çalıp kaçması dikkat çekti.

ERİYECEĞİNİ BİLE BİLE NİYE ÇALDILAR ANLAYAMADIK

Duruma isyan eden iş yeri sahibi Ömer Can Gedikli, "Sabah 5 sularında 2 hırsız at arabasıyla dükkanın önünde bulunan dondurma dolabının kilidini kırıp içindeki 7 bin liralık dondurmayı çalıyor. Sabah iş yerine geldiğimde güvenlik kameralarını izleyince olayı öğrendim. Eriyeceğini bile bile o kadar dondurmayı neden çalmışlar anlam veremedim. Buralarda hırsızlık olayları arttı biz bir an önce bu duruma çare bulunmasını istiyoruz" dedi.