Tekel bayisinde parası yetmeyince ortalık karıştı

Bağcılar'da bir tekel bayisinde alışveriş yapan müşteri parası yetmeyince iş yeri sahibi ile arasında tartışa çıktı. Çevredekilerin de daha sonrasında dahil olduğu kavgada alkol şişelerinden sopalara kadar birçok alet kullanıldı o anlar ise güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

Bağcılar'da bir tekel bayisinde parası yetmen müşteriyle iş yeri sahibi arasındaki kavgaya çevredekilerde dahil oldu. Alkol şişeleri, kemer ve sopaların kullanıldığı kavgada, 3 kişi yaralandı.

Bağcılar Kirazlı Mahallesindeki 19 Haziran Pazar günü saat 00.30 sıralarında tekel bayiinden alkol alan müşteri, parası yetmeyince işyeri sahibiyle tartışmaya başladı. Çevredekilerinde dahil olmasıyla tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Alkol şişeleri kemer ve sopaların kullanıldığı kavgada 3 kişi yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı sonlandırırken, kavgaya karışanları ise ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürdü. O anlar iş yerinin güvenlik kamerası ve çevredekilerin cep telefonu kamerasıyla böyle kaydedildi.