Back To Top
Kaymakam Şahin: Şehit ve gazilerimize şükran borçluyuz

Kaymakam Şahin: Şehit ve gazilerimize şükran borçluyuz

Kaymakam Şahin: Şehit ve gazilerimize şükran borçluyuz
- A +

Aslanapa Kaymakamlığı tarafından, ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden şehit yakınlarına ve gazilere iftar yemeği verildi

Özel bir işletmede verilen iftar yemeğine Aslanapa Kaymakamı Yunus Emre Şahin, Belediye Başkanı Asaf Akar, daire amirleri, şehit aileleri, gaziler ve aileleri katıldı.

Aslanapa Kaymakamı Yunus Emre Şahin, yemek sonrası yaptığı açıklamada, ’’Şehit aileleri, bu vatan için toprağa düşen şehitlerimizin bize emanetidir. Şehitlerimizin emanetine sahip çıkmak önemli görevlerimizden biridir. Biz, dün olduğu gibi bugün de onlarla beraberiz, onların sıkıntılarını ve dertlerini unutmamız mümkün değildir. Vatanımız için şehadet şerbetini içen aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yad ediyorum. Bu topraklarda kahramanlık destanları yazan şehit ve gazilerimize şükran borçluyuz”ifadelerini kullandı. (YD-EFE)

KÜTAHYA/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN