Back To Top
Kütahya’da ‘Mesleki Teknik Eğitim Toplumsal Farkındalık’ toplantısı

Kütahya’da ‘Mesleki Teknik Eğitim Toplumsal Farkındalık’ toplantısı

Kütahya’da ‘Mesleki Teknik Eğitim Toplumsal Farkındalık’ toplantısı
- A +

Kütahya’da, Vali Ömer Toraman başkanlığında, ’Mesleki Teknik Eğitim Toplumsal Farkındalık’ toplantısı yapıldı

Kütahya’da mesleki ve teknik eğitimin niteliğini yükseltmek, sektör ile temsilciler arasındaki işbirliğini güçlendirmek ve çözüm önerilerinin üretilmesi amacıyla Vali Ömer Toraman başkanlığında, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, Ticaret Odası başkanları, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İlçe Milli Eğitim müdürleri, şube müdürleri, sanayici iş adamları, sektör temsilcileri, Meslek Lisesi Müdürleri, ortaokul müdürleri, ortaokul sınıf ve rehber öğretmenlerinin katılımlarıyla Zafer Kalkınma Ajansı Toplantı Salonu’nda ’Mesleki Teknik Eğitim Toplumsal Farkındalık’ toplantısı gerçekleştirildi.

Meslek Liselerindeki olumsuz algıyı ortadan kaldırıp kaliteyi artırma amaçlı tüm Meslek Lisesi Müdürleri, Rehber Öğretmenleri ile tüm ortaokul ve Rehber Öğretmenlerine yönelik olarak hazırlanan ’Mesleki Teknik Eğitim Toplumsal Farkındalık’ projesinin tanıtımında Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ve Vali Ömer Toraman birer konuşma yaptılar.

Program, Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisat Bölümü Öğretim üyesi Doç. Dr. Murad Tiryakioğlu ’Yerli Yeşil Yeni’ projesinin sunumu ile tamamlandı.

KÜTAHYA/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN