Rüyada yeşil yılan görmek ne anlama geliyor? Rüyada yeşil yılan görmenin tabiri

Rüyada yeşil yılan görmek ne anlama geliyor? Rüyada yeşil yılan görmenin tabiri

Rüyada yeşil yılan görmek, insanlar arasındaki düzen ve huzuru bozmaya çalışan gayri Müslim kişinin varlığına ya da din üzerinden kazanç sağlamaya çalışan kişiler olarak yorumlanır. karar.com olarak oldukça önemli anlamları olan rüyada yeşil yılan görmekle ilgili rüya tabirlerini okurlarımız için hazırladık…

 

Rüyada yeşil yılan görmek, özellikle dini konularda bencil olan, sadece kendinden olanı üstün görüp diğer insanları hakir gören kişilere dikkat çeker. Yeşil yılan öldürdüğünü görmek, yeşil yılan soktuğunu görmek gibi uyarı niteliğinde anlamlar taşıyan rüyada yeşil yılan görmekle ilgili bilmeni gereken her şey haberimizde…

RÜYADA YEŞİL YILAN GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada yeşil yılan görmek, huzur içinde yaşayan ve birbirlerine saygılı insanlar arasında fitne ve fesat çıkarmaya çalışan, sözleriyle ve hareketleriyle insanların açılmasına neden olan, toplumun düzen ve dirliğini bozmak için çalışan gayri Müslim kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada yeşil yılan görmek, aynı zamanda sadece kendi inancına tabi olan kişileri üstün sayan, diğer inançlardaki kişileri insan yerine koymayan, kötü davranan ve azan kişiler olduğu şeklinde yorumlanır.

YEŞİL YILAN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada yeşil yılan öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin, ortamın huzurunu bozan, bulunduğu her yerde fitne ve fesat çıkararak tatsızlığa neden olan, insanların keyfini kaçıran kişileri alt edeceğine, onları etkisiz bırakacağına ve kendinden uzaklaştıracağına işaret eder.

YEŞİL YILAN SOKTUĞUNU GÖRMEK

Rüyada yeşil yılan soktuğunu görmek, rüyayı gören kişinin çok güvendiği ve sevdiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve zarar göreceğine delalet eder.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

YEŞİL YILAN KOVALADIĞINI GÖRMEK

Rüyada yeşil yılan kovaladığını görmek uyarı niteliğinde bir rüyadır. Rüya sahibinin çevresinde olan ve onun kötülüğünü isteyen, zarar vermek için fırsat kollayan kişilerin olduğuna ve onlara karşı dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

20-01/15/yesil-yilannn.jpg

YEŞİK YILANDAN KAÇTIĞINI GÖRMEK

Rüyada yeşil yılandan kaçtığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında sevmediği ve hoşlanmadığı kişilerin olduğu anlamını taşır. Rüya shaibi o kişilere rast gelmemek için yolunu bile değiştirecek kadar onlardan nefret ediyor demektir.

 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN